Atkārtojot rezultativitātes rekordu, speram soli pretī Latvijas kausam

Dobeles stadions
LV kauss
LV kausa 2. posms
0-17

Latvijas kausa izcīņas 2. kārtā Skonto FC izbraukumā tikās ar vietējo JFC Dobele.

Dobele jau izsenis ir pazīstama ar  ražīgo apvidu, un tāds tas bija arī šodien! Vārtu raža jau no spēles sākuma bija lieliska,  Skonto FC 1. puslaiku noslēdza ar pārliecinošo 9:0.

Otrajā puslaikā rīdzinieki nedomāja par atpūtu, un turpināja pārbaudīt vārtu tīkla izturību.

Galu galā 17:0, kas arī ir atkārtots kluba rezultativitātes rekords (vieni vārti netika ieskaitīti, jo vārtu tīklā bija caurums, un caur to izlidojušo bumbu tiesnešu brigāde nepamanīja), identisks rezultāts tika fiksēts 1999. gadā spēlē pret FK Cēsis, Latvijas kausa izcīņas ietvaros.

Ar astoņiem vārtiem sarkan-balto labā izcēlās Jegors Morozs.

Sveicam visus Skonto FC līdzjutējus ar pārliecinošo uzvaru un paldies dobelniekiem par viesmīlību!

Nākamajā kārtā Skonto FC tiksies ar FK Krāslava. Spēles norises laiks un vieta tiks paziņoti vēlāk.

JFC Dobele 0:17 Skonto FC

Vārti: Jegors Morozs 7', 13' 37', 40', 45', 80', 82', 85', Vits Rimkus 19', 23', 41', 49', 65', Jānis Grīnbergs 49', 76', Maksims Petuhovs 28', Daniels Balodis 61'.

Skonto FC sastāvs: Edgars Vaņins (V), Viktors Golovizins, Daniels Balodis (K), Vladislavs Soloveičiks, Ņikita Jankovskis, Maksims Petuhovs, Andrejs Perepļotkins, Aleksejs Bespalovs, Jānis Grīnbergs, Vits Rimkus, Jegors Morozs.

Autortiesības © 2012 h-side limited. Visas tiesības paturētas.
Jautājumi un ieteikumi - info@skontofc.com.