Skonto stadions
Virslīga
16. kārta
2-3

Šodien “Skonto” savās mājās piekāpās “Jelgavas” komandai ar 2:3. Šī ir tā spēle, kad kopumā maz ko var pateikt, un to darīt pavisam negribas. Visus trīs vārtus “Skonto” ielaida pirmajā puslaikā. Vispirms bumbu Andreja Pavlova vārtos ieripināja Mārciss Ošs, vēlāk Boriss Bogdaškins. Vienus vārtus “skontieši” gan spēja atspēlēt – Vladislavs Gutkovskis atgrieza “sarkanbaltos” spēlē, taču jau pēc divām minūtēm, pēdējās pirmā puslaika kompensācijas laika sekundēs “Jelgava” atbildēja ar vēl vieniem vārtiem – Vjačeslavs Suškins iesita šīs sezonas kuriozākos vārtus.

Otrajā puslaikā “Skonto” izskatījās drusku labāki, arvien pārņemot spēles gaitu savās rokās, taču to arī ļāva “jelgavnieki”, kurus rezultāts pilnībā apmierināja un ļāva vairāk pievērsties aizsardzībai. Bet joprojām bija diezgan daudz nesaprašanos un kļūdu laukumā “Skonto” izpildījumā. Bet momenti bija, lai izglābtos – divreiz viesus glāba vārtu stabs, vienā no epizodēm pirmais pie atlēkušas bumbas bija Igors Kozlovs, kurš raidīja bumbu vārtos, taču tie nebija ieskaitīti aizmugures dēļ. Bija vēl dažas epizodes, kur varēja paveikties vairāk. Divas minūtes līdz pamatlaika beigās Ņikita Bērenfelds atgrieza cerības izcīnīt punktus šodien, taču bija jau par vēlu un brīnuma nenotika, kā tas bija nedēļu iepriekš Liepājā. Beigu beigās zaudējums ar 2:3 un līdz ar to “Jelgava” pietuvinājās labākajam trijniekam un sāk reāli pretendēt uz medaļām šogad, savukārt “Skonto” līdz ar šo zaudējumu sarežģī sev tālāku cīņu par Latvijas zeltu, bet laiks vēl ir.