Karašausks atgriežas ar uzvaras vārtiem Rīgas derbijā

3. kārta
0-1

VIDEO, FOTOGALERIGA

SMScredit.lv Virslīgas 3. kārtas ietvaros "Skonto FC" tikās ar citu galvaspilsētas klubu "FC Metta/Latvijas Universitāte".

Skontieši spēli iesāka aktīvāk un centās spēli ņemt savās rokās. Pirmajā puslaikā sarkanbaltajiem rezultātu neizdevās atklāt, jo studentu rindās lieliski darbojās vārtsargs Oskars Darģis, kā arī lielais un brāzmainais vējš traucēja saspēlēties un izdarīt precīzus sitienus.

Otrā puslaika sākumā "Skonto FC" teritoriālo pārsvaru izdevās pārvērst rezultatīvā uzbrukumā. Aleksejs Višņakovs ieskrēja soda laukumā un atdeva skaistu piespēli uz pretējo vārtu stabu Artūram Karašauskam, kurš būdams netraucēts sita precīzi – 1:0. Artūram šī bija pirmā spēle pēc pievienošanās komandai šogad. Arī turpmāk pārsvars piederēja Skontiešiem, bet rezultātu tā arī neizdevās dubultot.

Spēles pēdējās sekundēs gan nācās mazliet pasvīst, jo studentu pussarga Stugļa centrētā bumba vēja ietekmēta trāpija pa vārtu pārlikti, par laimi lielākus pārsteigumus vējš nesagādāja un "Skonto FC" varēja svinēt pirmo uzvaru šosezon.

"Metta/LU" - "Skonto" 0:1 (0:0)
Vārti: Karašausks 54’.
Brīdinājumi: Isajevs 21’.
"Metta/LU": Darģis, Daņilovs, Ševeļovs, R. Puķītis, Rožkovskis (Fjodorovs 69’), Pētersons, Siņicins (Priedēns 78’), Vardanjans, Giļņičs, Stuglis, Dagavietis.
"Skonto": Pavlovs, Rode, Osipovs, Timofejevs, Isajevs, Makharadze, Pallo, Višņakovs (Usanovs 75’), Gutkovskis (Smirnovs 87’), Karašausks, Bērenfelds (Kalonas 55’).
Tiesnesis: Andris Treimanis.

Autortiesības © 2012 h-side limited. Visas tiesības paturētas.
Jautājumi un ieteikumi - info@skontofc.com.