Pārliecinoša uzvara pār "FS Metta/LU" un iekļūstam Ziemas Kausa finālā

Ziņu ievietoja: 09. februāris 2015, 16:31

Skonto Olimpiskā halle
Pārbaudes sp.
Virslīgas Ziemas kauss
1-5

SMScredit.lv Ziemas kausa izcīņas ceturtās spēļu nedēļas pirmajā mačā šodien „Skonto” futbolisti „Skonto” hallē ar 5:1 uzvarēja FS „Metta”/Latvijas Universitāte komandu, nodrošinot pirmo vietu A apakšgrupā un dalību turnīra finālmačā.

Pirmā iespēja gūt vārtus šajā mačā radās „Skonto” uzbrucējam Artūram Karašauskam, tomēr bumba lidoja garām vārtiem, bet „Metta”/LU atbildēja ar labu Artjoma Loginova tālsitienu. Mača rezultāts tika atklāts 17. minūtē, kad pēc Vladislava Gabova piespēles soda laukumā neviena nepieskatītais Edgars Jermolajevs pārspēja „Metta”/LU vārtsargu Oskaru Darģi. „Skonto” turpināja uzbrukt un jau pēc minūtes sekoja vēl viens centrējums, pēc kura Jermolajevs tomēr netrāpīja pa bumbu pustukšu vārtu priekšā.

Drīz pēc tam sekoja vēl viens „Skonto” pretuzbrukums, kurā pēc Vladislava Gutkovska sitiena nepārliecinoši nospēlēja Darģis un bumba ieripoja vārtos. Taču jau pēc pāris minūtēm „Metta”/LU samazināja rezultāta starpību – pēc Gata Kalniņa sitiena bumba no aizsarga atlēca pie Loginova, kurš pārspēja „Skonto” vārtsargu Germanu Māliņu. Pēc vārtu biruma vairāk uzbruka „Skonto” futbolisti un labākās izdevības radās Karašauskam un Aleksejam Višņakovam, taču pirmajā puslaikā bumba vārtos vairs nelidoja.

Otrajā puslaikā jau pašā sākumā lieliski izdevība radās „Metta”/LU komandai, kad Kalniņš ar galvu nometa bumbu soda laukumā Eduardam Emsim, taču „Skonto” izglāba vārtsargs Māliņš. Aizritēja tikai pāris minūtes un uz studentu vārtiem tika nozīmēts 11 metrus soda sitiens, kuru aukstasinīgi realizēja Karašausks, gūdams savus sesto vārtus Ziemas kausa izcīņā. Arī turpinājumā „Skonto” bija labas izdevības gūt vārtus – vienā no epizodēm „Metta”/LU glāba Darģis, bet 60. minūtē nespēja glābt arī viņš, kad vārtus guva „Skonto” kapteinis Gabovs.

Puslaika vidū studentu vārtu pārliktni norībināja Karašauska sitiens no soda laukuma robežām, bet „Metta”/LU atbildēja ar Kalniņa un Maksima Daņilova sitieniem pāri vārtiem. Mača galarezultātu uzstādīja Karašausks, kurš spēles 87. minūtē realizēja vēl vienu pendeli, kuru bija nopelnījis Višņakovs.

FS Metta/LU - Skonto 1:5 (1:2)
Vārti: Loginovs 22’ - Jermolajevs 17’, Gutkovskis 20’, Karašausks 49’(11m), 87'(11m), Gabovs 60’
Metta/LU: Darģis, Petrenko, Puķītis, Juhņevičs, Loginovs, Priedēns, Emsis, Kalniņš (K), Rožkovskis, Daņilovs, Giļņičs.
Rezervē: Putniņš, Švalbe, Ostrovskis, Biders, Fjodorovs, Siņicins, Daugavietis, Ševeļovs.
Skonto: Māliņš, Jermolajevs, Osipovs, Smirnovs, Kozlovs, Pallo, Višņakovs, Karašausks, Gutkovskis, Rode, Gabovs (K).
Rezervē: Pavlovs, Strods, Berenfelds, Kļuškins, Kārkliņš, Milaševičs, Usanovs.