ban
Nākamā spēle
04 09 31

autoforvards
Aprīlis, 2013 << >>
P O T C P S Sv
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30
H-Side shops
Virslīga
1.līga
V. Komanda Sp. P.
1 SKONTO FC 3 7
2 L. Metalurgs 3 6
3 FK Ventspils 3 6
4 FC Jūrmala 3 5
4 JPFS Spartaks 2 4
6 FK Daugava 2 4
7 FC Daugava 3 1
8 FK Ilūkste 3 2
9 FK Jelgava 3 0
10 FS Metta LU 3 0
13.04.2013

Skonto on facebook
Spēles apraksts - 2013-03-31
KalendārsUz sākumu
Tamazs Pertija. Foto - Juris Gūtmans

Iesākam ar punktu pret "FC Jūrmala"

Ziņu ievietoja: 31. marts 2013, 18:39

Skonto FC     FC Jūrmala

31. marts, Svētdiena, 16.00
Skonto halle
Virslīga
0-0

Pirmās kārtas spēle noslēdzās ar bezvārtu neizšķirtu.

VIDEO, FOTO

Skonto hallē Rīgā šodien aizvadīta pēdējā SMScredit.lv Virslīgas čempionāta 1. kārtas spēle, kurā „Skonto” komanda nespēja pieveikt „Jūrmalas” futbolistus. Spēles beigu rezultāts 0:0 (0:0).

Dienas centrālo spēli, kurā Virslīgas vicečempione "Skonto" uzņēma nomināli sesto spēcīgāko komandu "Jūrmalu", krietni vien aktīvāk iesāka laukuma saimnieki. Lai gan abu komandu sastāvi starpsezonu periodā piedzīvojuši nopietnas izmaiņas, arī pirms pirmā šīs sezonas savstarpējā mača par izteiktiem favorītiem tika uzskatīti rīdzinieki.

Vienīgajā pirmās kārtas spēlē, kura risinājās ne zem klajas debess, skontieši uzreiz centās pārņemt iniciatīvu, un metās uz priekšu ieņemt „Jūrmalas” vārtus. Nekas vairāk kā vairākas standartsituācijas rīdzinieki nespēja sev noorganizēt. Ar četriem aizsargiem spēlējošā „Jūrmala” aizstāvējās stabili, neļaujot „Skonto” komandai atklāt mača rezultātu. Viesi tikai dažbrīd spēja pārvarēt laukuma centra, taču vienā no šīm reizēm laba (iespējams, labākā pirmajā spēles puslaikā) iespēja atklāt spēles rezultātu radās Oļegam Malašenokam. Pēc partnera piespēles no laukuma labās malas viņš… netrāpīja pa bumbu. Puslaika beigu daļā „Skonto” atkal nedaudz uzspieda, taču nekā. Pēc spēlētām 45 spēles minūtēm bezvārtu neizšķirts – 0:0.

Arī pēc pārtraukuma aktīvāki bija rīdzinieki, taču „Jūrmalnieki” joprojām spēja savus vārtus nosargāt neskartus. Vēl vairāk, spēles 55. minūtē pēc jau pieminētā Malašenoka sitiena „Skonto” no droša vārtu zaudējuma glāba vārtsargs Pauļus Gribausks. Uzreiz sekoja ass mājinieku pretuzbrukums pa kreiso laukuma malu, taču arī šoreiz nekā. Pēc brīža pie „Skonto” vārtiem noskanēja vēl viens trauksmes zvans, taču arī šoreiz precīzi darbojās Gribausks. Otrajā puslaikā spēle bija krietni vien līdzīgāka, taču diezgan droši, ka izveidoto vārtu gūšanas momentu ziņā pārāki bija viesi. Spēles galotnē skontieši jau jūtami steidzās, kas noveda pie neskaitāmām kļūdām vienkāršās situācijās. Visas spēles garumā rīdzinieki uzbrukumus centās veidot caur labo laukuma malu, taču jūrmalnieki vienmēr draudus pie saviem vārtiem novērsa. Noslēdzošajās desmit spēles minūtēs laukuma saimnieku spiediens pieņēmās spēkā, taču, lai kā centās Tamaza Pertijas vadītā komanda, vārtus gūt tā arī nespēja. Reizi bumba „Jūrmalas” vārtu tīklā pabija, taču īsi pirms tam tika fiksēta aizmugure. Pret vienmēr tik neērto „Jūrmalu” arī šoreiz neizšķirts – 0:0.

 

Tamazs Pertija, SKONTO FC galvenais treneris: Ja jautāsiet par spēli, tad uzreiz varu teikt – rezultāts neapmierina. Bet toties kārtējo reizi spēlējām FUTBOLU, labi spēlējām. Bet futbolā tomēr galvenais ir gūtie vārti. Bija visi priekšnoteikumi, bija momenti, bet vārtu nebija... 
Mēs spēlējām uzbrūkošu futbolu un, protams, zināju, ka būs pretuzbrukumi, un tam gatavojāmies. „FC Jūrmalai” bija 100% iespēja (lai gan 100% var būt tikai tad, ja bumba ir vārtos), vēl citi labi pretuzbrukumi. Mēs lielu akcentu likām uz uzbrukumu, tāpēc spēlējām ar 3 aizsargiem. Bet uzsvēršu (un to teicu ģērbtuvē futbolistiem), ar spēles kvalitāti un sniegumu esmu ļoti apmierināts, saspēle bija lieliska, bet pietrūka paša galvenā – gūto vārtu. Bet uzskatu, ka manēžas futbolā šogad nevienam nekādas priekšrocības nevar būt un nebūs. „FC Jūrmala” labi tika galā ar mūsu uzbrukumu, lai gan spēlējām ātri, skaistu futbolu. 
Vēl neesam tajā labākajā fiziskajā kondīcijā, jo vēl ir jūtamas smago treniņu sekas Tikai pēdējās 6-7 dienas aizvadām normālā režīmā. Bet uzsvēršu vēlreiz – mani priecē, ka spēlējām FUTBOLU. Bet īsts futbols ir tad, kad ir gūti vārti. Šoreiz neizdevās. Un iekritām uz pretuzbrukumiem, bet, par laimi, neielaidām.
 
Mihails Koņevs, „FC Jūrmala” galvenais treneris: Zinājām, ka būs smaga spēle un tādai arī gatavojāmies, jo SKONTO spēlē un trenējas šajā manēžā. Pēdējās nedēļas trenējāmies ārā, tāpēc spēlētājiem bija grūti pāriet uz manēžu. Īpaši tas izpaudās 1.puslaikā, kad mūsu futbolistiem kājas bija „piedzītas”. Labi, ka izturējām pirmās 25 minūtes, kad SKONTO bija nospiedošs pārsvars. To izturējām, tad jau ieskrējāmies, 2.puslaikā vēl pielikām kustībā, izveidojām labus pretuzbrukumus. Pozicionāli vēl nespējam tik ilgi kontrolēt bumbu, tāpēc vairāk uz pretuzbrukumiem dzīvojām. Bija mums labas iespējas, bet ir vēl kur pielikt. 
Gatavojāmies citai SKONTO taktikai, bet, iesildoties ieraugot viņiem nomināli trīs aizsargus, nācās pārkārtoties. Prieks, ka pret tik nopietnu un spēcīgu pretinieku guvām punktu. Izturējām spiedienu un nepieļāvām kļūdas. 
Jāuzteic vārtsargs Krūmiņš, kurš nomainīja traumu guvušo Ņikoļski. Parādīja stabilu sniegumu un redzēju, ka ir vēl viens vārtsargs, uz ko paļauties.

Skonto – Jūrmala 0:0 (0:0)

Vārti: -
Skonto: Gribausks, Gabovs, Rode, Osipovs, Laizāns, Fertovs, Mingazovs, Siņeļņikovs, Rugins (Okada 75'), Karašausks (Šabala 69'), Blanks
Jūrmala: Nikoļskis (Krūmiņš 59'), Gluško, Kuļikovs, Kuzņecovs, Golubevs, Kavanabe (Loginovs 75'), Misins (Grigorovs 87'), Takeda, Ogava, Belovs, Malašenoks.
Tiesnesis: Ivars Caune

info- sportacentrs.com, skontofc.lv

Autortiesības © 2012 Edgars Bērziņš. Visas tiesības paturētas. Informācīju aizliegts izmantot bez rakstiskas atļaujas.
Jautājumi un ieteikumi - dragoo@skontofc.com. Made by Sulphur, Design by Dragoo