Pārbraucam pāri Tukumam un iekļūstam Latvijas Kausa 1/8 finālā

Ziņu ievietoja: 30. jūnijs 2018, 18:57
Spēles datums un laiks: 01. janvāris,
Komandas: -
Spēles vieta, līga: ,

Latvijas Kausa 1/16finālā RTU/Skonto Academy tikās ar 1. līgas līderi FK Tukums/2000.

Šodien sarkan-balto rindās debitēja no FK Liepājas izīrētais Devids Dobrecovs un no FS METTA pārnākušais Ņikita Pačko.

Spēles rezultātu ar 11m.s.s. 15. minūtē atklāja Aleksejs Grjaznovs. Tieši tādā pat veidā Aleksejs 41. minūtē dubultoja rezultāta pārsaru.

Otrajā puslaikā vārtus pievienoja Daniels Livšics, kā arī uz maiņu nākušais Marks Smuļko un Oto Šelegovičs.

5:0! Un skaisti iesoļojam Latvijas Kausa astotdaļfinālā. Šajā kārtā cīņā iesaistīsies arī Virslīgas klubi, bet tā kā šogad Kausā Virslīgas klubi nav izsētie, tad nākamajā kārtā skontiešiem pretīm var tik ielozēts arī kāds 1. līgas vai 2. līgas klubs.

Par nākamās kārtas izlozes rezultātiem ziņosim vēlāk.

RTU/Skonto Academy 5:0 FK Tukums/2000 Spēles protokols

Autortiesības © 2012 h-side limited. Visas tiesības paturētas.