Vairāk ziņasUz sākumu
Oļegs Timofejevs cīņā par bumbu. Foto - Juris Gūtmans

"Skonto FC" - "BFC Daugavpils". Pirms spēles

Ziņu ievietoja: 28. augusts 2015, 12:58

Šodien Latvijas “SMSCredit.lv” futbola virslīgā ir nozīmētas divas spēles: “Skonto FC” – “BFC Daugavpils” un “Kurzemes derbijs”. Jāsaka, ka visa interese un ažiotāža ir ap otro spēli, kas tomēr ir saprotams, bet rezultātā šodien “Skonto FC” uzvarot “BFC” komandu un pie attiecīga rezultāta Liepājā var nonākt pirmajā vietā turnīra tabulā.

Runājot par šodienas pretinieci “BFC Daugavpils” komandu, tad viņi ir cietais rieksts, tieši pret viņiem pavisam nesen “skontieši” zaudēja divus punktus. “BFC” izbraukumos nespēlē tik pārliecinoši, kā to dara mājās, pēdējās piecās izbraukumu spēlēs daugavpilieši izcīnīja tikai vienu punktu, taču tas punkts ir pret “Liepāju”, un visi zaudējumi ir pārsvarā ir ar minimālu rezultātu, tāpēc nedrīkst vēlreiz nenovērtēt “BFC” kā mēs to izdarījām nepilnu pusotru nedēļu atpakaļ.

Šosezon šī būs jau trešā spēle starp abām komandām, pirmajā - “skontieši” uzlauza Daugavpils aizsardzību tikai tuvojoties pirmā puslaika beigām, un beigās svinēja uzvaru ar 4:1, savukārt otro spēli mēs jau pieminējām – bezvārtu neizšķirts Daugavpilī. Neskaitot garo traumēto spēlētāju sarakstu “Skonto” šodien nevarēs palīdzēt uzbrukuma līderis Artūrs Karašausks, kurš nopelnītā brīdinājuma Ventspilī dēļ ir spiests izlaist šo spēli. Savukārt pēc vienas spēles pārtraukuma "Skonto" galvenā trenera Tamaza Pertijas rīcībā atkal ir Edgars Jermolajevs.

Ir jāaizmirst tabula, punktu sadalījums, un jānospēlē tikpat pārliecinoši kā pret Ventspili, tad arī viss būs kārtībā. Spēles sākums 18:00 “Skonto” stadionā. Biļetes cena – 3 EUR. Bērniem, pensionāriem un invalīdiem ieeja bezmaksas.

Autortiesības © 2012 SIA "Skonto FC". Visas tiesības paturētas.
Jautājumi un ieteikumi - info@skontofc.com.