Nākamā spēle
07 05 39
Aprīlis, 2016 << >>
P O T C P S Sv
1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30
V. Komanda Sp. P.
1 Rēzeknes FA 2 6
2 SK Babīte 2 6
3 Valmiera Glass FK/BSS 2 6
4 RTU FC 2 4
5 SKONTO FC 2 4
6 FK Tukums 2000 2 3
7 FK Staiceles bebri 2 3
8 FK Auda 2 3
9 AFA Olaine/SK Super Nova 1 1
10 FK Jēkabpils/JSC 2 1
11 JDFS Alberts 2 1
12 FK Smiltene/BJSS 2 1
13 FK Ogre 1 0
14 Preiļu BJSS 2 0
15 JFK Saldus 2 0
14.04.2016
Rezultatīvākie
1. Līgā:
1. Jegors Morozs 5
JEGORS MOROZS
Jaunumi
Vairāk ziņasUz sākumu
Tamazs Pertija un Līems Baklijs. Foto - Juris Gūtmans

Abas komandas izmēģina laukumu

Ziņu ievietoja: 02. jūlijs 2015, 01:39

Šodien "Skonto" stadionā norisinājās pirmsspēles pasākumi domāti medijiem. Vispirms bija atklāts "Skonto FC" treniņš pēc kura notika arī "Skonto" pirmsspēles preses konference, kurā piedalījās Tamazs Pertija kopā ar Renāru Rodi. Uzreiz pēc Tamaza preses konferenču telpā nāca arī viesu komandas treneris. Nobeigumā tika dotas 15 minūtes iepazīšanai ar īru komandu pirmsspēles treniņā. 

Tamazs Pertija ("Skonto FC" galvenais treneris): "Ir labs svētku noskaņojums. Eirokausi ir Eirokausi, tas vienmēr ir kaut kas jauns, kaut kas citāds, tas vienmēr ir interesanti, tāpēc ar nepacietību gaidām rītdienas spēli. Esam gatavi un domāju, ka rīt līdzjutējiem parādīsim labu futbolu. Pretinieks ir cienīgs, un mēs esam cienīgi viņiem. Par izredzēm šobrīd nerunāšu, par to varēs runāt tikai pēc pirmās spēles, bet varbūt arī pēc tās nevarēs par tām runāt. Tāpat nenodarbošos ar prognozēm, bet zinu vienu - mūsu komanda ir gatava uz visiem 100%. Pats esmu noskatījies četras pretinieku spēles. Pēdējās divas spēles, kā arī divas spēles no pagājušās sezonas, jo man šķita interesanti, cik ļoti komanda ir atjaunota un kas tajā ir jauns. Varu sacīt, ka komanda ir gados diezgan veca - dominē 29-32 gadus veci futbolisti, jaunākajam pamatsastāvā ir 24 gadi. Tātad komanda ir pieredzējusi un, kas varētu šķist neparasti, spēlē mūsdienīgu futbolu, nevis klasisku britu futbolu. Nav nekāds "sit uz priekšu" futbols. Viņiem ļoti aktīvi uzbrukumiem pieslēdzas malējie aizsargi, un šī komanda dod priekšroku īsām un vidējām piespēlēm. Tāpēc rokraksta ziņā mēs esam diezgan līdzīgas komandas, taču uzsvēršu, ka viss būs atkarīgs no tā, kā sāksies spēle. Iespaidi par pretinieku ir labi."

Tamazs Pertija vēl tika apvaicāts par komandas sniegumu un gatavotību, jo pirms mēneša pēc spēles ar "Liepāju", Tamazs teica, ka "ar tādu spēli mums nav ko darīt Eirokausus", kā arī par iespējamo sastāvu: "Kopš strādāju "Skonto", toreizējais mačs pret "Liepāju" bija vienīgais, kurā bijām patiešām bezspēcīgi. Paradoksāli, ka toreiz uzvarējām. Tai pašā laikā bija citas spēles, kurās ar 75% bumbas kontroli zaudējām ar 0:1, piemērām pret "Spartaku". Domāju, pēdējās spēlēs mēs esam atraduši zelta vidusceļu un tiešām rādām to futbolu, kas ļauj teikt, ka šobrīd esam labā formā. Par 90% būs tie paši spēlētāji, kuri spēlēja pret "Ventspili". 10% varbūt pamainīsim, tas ir atkārīgs no spēlētāju izvietojuma, jo mūsu rītdienas pretinieki tomēr pilnībā atšķiras no "Ventspils" spēles stila. Iespējams, mums jāspēlē nedaudz citādi, varbūt mēs sāksim spēli kā pret "Ventspili", varbūt spēlēsim ar vienu uzbrucēju, varbūt ar trim uzbrucējiem. Spēle vēl tikai rīt, un prātā nāk ļoti daudz domu, mums ir jākonkretizē spēles plāns, jo ir 3-4 varianti, kurus mēs varam izpildīt, un arī spēlētāju sastāvs man ļauj to īstenot. Varu arī palielīties, ka taktiski mūsu puiši ir labi apmācīti. Tāpēc mums nav problēmu pārslēgties no vienas taktikas uz citu pat spēles laikā. Viss atkarīgs, kā attīstīsies spēle, bet sastāvs par 90% paliks tāds pats, jo tas ir mūsu komandas mugurkauls, kuru man nav pamata mainīt."

Vēl Tamazs Pertija pastāstīja, ka spēlētājiem ir apsolītas prēmijas par iekļušanu otrajā kvalifikācijas posmā, bet komanda par to nedomā, jo pašlaik galvenā ir sportiskā puse, nevis finansiālā. "Skonto FC" galvenais treneris apsolīja, ka spēle būs interesanta un skatāma. 


 

Renārs Rode ("Skonto FC" aizsargs): "Komandas noskaņojums ir labs, gatavojamies spēlei. Izliksim visus spēkus gan rītdienas spēlē, gan arī atbildes spēlē. Cīnīsimies, darīsim visu, ko varēsim. Mēs esam redzējuši fragmentus no viņu spēlēm. Tiešām pārsteidz, ka viņi spēlē tā saukto zemo futbolu, viņi nespēlē tipisku britu futbolu. Tas tāds interesants fakts. Taču šovakar vēl skatīsimies detalizētāk viņu spēli. Stila ziņā viņi vairāk līdzīgi ir "Liepājai", kamēr "Ventspils" spēlē citādu futbolu. Īri spēlē to, ko jūs paši redzējāt - vairāk pa zemi. Meklē vertikālas piespēlītes un tā tālāk. Savukārt, ja par futbola līmeni, tad neko nevarēšu pateikt." 

 


 

Līems Baklijs ("St Patrick's Athletic" galvenais treneris): Esam redzējuši vairākas "Skonto" spēles no pēdējām sešām nedēļām. Gan "Skonto", gan mums tā būs grūta spēle. Domāju, ka tā būs diezgan līdzvērtīga. "Skonto" ir savs spēles stils, viņi spēlē ar tālām piespēlēm un diezgan tieši. Spēle būs grūta. Priekšējās līnijas spēlētāji, divi uzbrucēji ir labi. Kopumā spēles plāns – bumbas izspēle brīžiem ir ļoti tieša, arī labs presings. Priekš "Skonto" mājas spēle būs svarīga, tāpēc sagaidām, ka viņi spēlēs ļoti agresīvi. Pagājušajā nedēļā mums bija divi savainojumi, tādēļ šos futbolistus neizmantojām pēdējā līgas spēlē pret "Longford", kad uzvarējām 3:0. Taču tagad ar viņiem viss ir kārtībā, un rīt viņi būs gatavi. Gaidām spēli, un mums ir izredzes. "Skonto" ir laba komanda, arī mēs esam laba komanda. Gaidām grūtu un sarežģītu spēli, taču raugāmies uz to ar lielām cerībām. Rītvakar centīsimies uzvarēt. Katru nedēļu cenšamies uzvarēt, katrā spēlē, kurā ejam laukumā.

Raksturojot savu komandu viesu komandas galvenais treneris sacīja, ka: "Cenšamies saspēlēties. Vienu dienu darām to veiksmīgi, citu dienu ne tik veiksmīgi. Mums ir virkne tehnisku spēlētāju. Esam labi aizvadījuši pēdējās izbraukuma spēles Eirokausos. Nospēlējām neizšķirti Islandē, nospēlējām neizšķirti Lietuvā, nospēlējām neizšķirti Bosnijā ar "Široki Brijeg", pirms gada nospēlējām neizšķirti ar Varšavas "Legia". Ceram, ka rīt aizvadīsim labu spēli. Ja mums tas izdosies, mūs būs ļoti grūti uzvarēt."

Runājot par gaidāmiem līdzjūtējiem no Īrijas Līems pajokoja, ka ir gaidāmi 10 000 īru līdzjūtēju, pēc tam gan precizējot, ka to būs ap 100.

 

Autortiesības © 2012 SIA "Skonto FC". Visas tiesības paturētas.
Jautājumi un ieteikumi - info@skontofc.com.