Nākamā spēle
07 07 16
Aprīlis, 2016 << >>
P O T C P S Sv
1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30
V. Komanda Sp. P.
1 Rēzeknes FA 2 6
2 SK Babīte 2 6
3 Valmiera Glass FK/BSS 2 6
4 RTU FC 2 4
5 SKONTO FC 2 4
6 FK Tukums 2000 2 3
7 FK Staiceles bebri 2 3
8 FK Auda 2 3
9 AFA Olaine/SK Super Nova 1 1
10 FK Jēkabpils/JSC 2 1
11 JDFS Alberts 2 1
12 FK Smiltene/BJSS 2 1
13 FK Ogre 1 0
14 Preiļu BJSS 2 0
15 JFK Saldus 2 0
14.04.2016
Rezultatīvākie
1. Līgā:
1. Jegors Morozs 5
JEGORS MOROZS
Jaunumi
Vairāk ziņasUz sākumu
Skonto FC prezidents Kārlis Villerušs

Villerušs: "Šogad situācija ar Eirokausu licenci ir radikāli atšķirīga"

Ziņu ievietoja: 14. februāris 2015, 01:20

Futbola kluba "Skonto" prezidents Kārlis Villerušs sarunā ar Sportacentrs.com sacīja, ka Apelāciju komisijas lēmums ir pozitīva zīme, taču klubs joprojām atrodas sava ceļa pašā sākumā. Vaicāts par "Skonto" attiecībām ar VID un UEFA, Villerušs teica, ka optimistiski raugās uz iespēju saņemt licenci dalībai Eiropas līgā.

"Pašu lēmuma argumentāciju neesmu lasījis, tāpēc uz karstām pēdām grūti to komentēt. Arī komisijas sēdē uz vietas mūs neiepazīstināja ar lēmumu, to uzzināju tikai pēc tam," sacīja Kārlis Villerušs, kurš iepriekšējā sezonā vēl pats bija Apelāciju komisijas galva, bet tagad ir kļuvis par "Skonto" prezidentu.

"Jebkurā gadījumā šobrīd atrodamies sava ceļa pašā, pašā sākumā. Vēlamies sakārtot sistēmu, sakārtot pašu klubu, un vēl ir bezgala daudz darāmā," Villerušs turpināja. "Mēs – cilvēki, kas strādā "Skonto" – ticam šā kluba nākotnei un strādājam šeit ar mērķi izveidot pavisam cita līmeņa klubu, kam nebūs nekādu problēmu ne ar VID, ne UEFA, ne FIFA, ne LFF."

Kamēr LFF-A licence, kas vajadzīga dalībai Virslīgā, nu ir rokā, joprojām nav absolūtas skaidrības par Eirokausu licenci. "Skonto" ir nopelnījusi vietu UEFA Eiropas līgas 1. kvalifikācijas kārtā, taču pirms gada nenokārtoto parādu dēļ klubs turnīram netika pielaists. Villerušs uzskata, ka šoreiz situācija ir daudz rožaināka: "Tagad situācija ar starptautisko licenci ir radikāli atšķirīga, nekā tā bija pagājušajā sezonā. Esam izpildījuši visus punktus, kuru dēļ mums neizsniedza licenci. Jau esam uzrakstījuši vēstuli UEFA un ļoti optimistiski raugāmies Eirokausu virzienā. Domāju, ka mūsu izredzes tajos atgriezties ir diezgan lielas."

Vēl kopš iepriekšējās sezonas vidus "Skonto" ir jaunu spēlētāju reģistrācijas aizliegums, bet rudenī tika apturēta kluba saimnieciskā darbība. "Saimnieciskā darbība tika apturēta, jo iepriekšējā vadība ignorēja VID lūgumus, nesniedza dokumentus, gada pārskatu, informāciju nesniedza savlaicīgi. Tagad viss ir izdarīts. Esam iesnieguši visu nepieciešamo, arī 2013. gada pārskatu. 2014. gada pārskata iesniegšanai vēl ir laiks līdz aprīlim. Domāju, ka kuru katru brīdi mums saimnieciskā darbība varētu tikt atjaunota. Pirmais iespējamais datums ir jau pirmdien. Kas attiecas uz reģistrācijas aizliegumu, esam izpildījuši visas prasības, kuru dēļ mums tas tika uzlikts. Taču, kamēr mums nav atjaunota saimnieciskā darbība, no šī aizlieguma atcelšanas tāpat nebūtu nekādas jēgas, jo nevarētu parakstīt jaunus spēlētājus."

Individuālie parādu atmaksas grafiki ir noslēgti, taču joprojām paliek jautājums, no kurienes "Skonto" iegūs naudu parādu dzēšanai. "Kā jau sacīju iepriekš, ir investori, kas ir gatavi palīdzēt un jau ir sākuši to darīt. Taču problēma ir tāda, ka mums ir ne tikai apturēta saimnieciskā darbība, bet ir piemērots vēl viens aizliegums – proti, mainīt kluba īpašuma daļas. Līdz ko tas atkal būs iespējams, kluba īpašnieku statusā Kipras uzņēmumu nomainīs vietējie, Latvijas."

info - sportacentrs.com

Autortiesības © 2012 SIA "Skonto FC". Visas tiesības paturētas.
Jautājumi un ieteikumi - info@skontofc.com.