Vairāk ziņasUz sākumu
Ņikita Bērenfelds (pa labi). - foto - Juris Gūtmans

Bērenfelds un Gutkovskis ar U-19 izlasi nospēlē neizšķirti pret skotiem

Ziņu ievietoja: 10. oktobris 2013, 22:00

Latvijas U19 futbola valstsvienība ar neizšķirtu (1:1) spēlē ar Skotiju sākusi 2014.gada Eiropas čempionāta atlases turnīru. Skoti izlīdzinājumu panāca vien spēles kompensācijas laikā.

Ar Latvijas un Skotijas valstsvienību spēli Minskā šodien turpinājās Eiropas U19 futbola čempionāta kvalifikācijas turnīrs. Pateicoties skotu uzbrucēja Golda vārtiem jau kompensācijas pirmajā minūtē, Skotija spēja izraut neizšķirtu (1:1). 21.minūtē sitienu izpildīja "Skonto FC" uzbrucējs Vladislavs Gutkovskis, kura bumbu atvairīja vārtsargs un atlēkušo bumbu skoto vārtos raidīja Jūrmalas "Spartaka" aizsargs Kārlis Kņūts

Četru komandu turnīru Minskā Latvijas jaunie futbolisti galvenā trenera Vladimira Babičeva vadībā turpinās parīt ar spēli pret Vāciju, savukārt 15.oktobrī mūsu izlase spēkosies ar laukuma saimnieci Baltkrieviju.

UEFA Eiropas U19 jauniešu futbola čempionāts sastāv no trim kārtām: kvalifikācijas kārtas, Elites raunda un finālturnīra. Kvalifikācijas kārtas spēles tiek aizvadītas rudens mēnešos, tajā komandas ar izlozes palīdzību tika sadalītas 13 apakšgrupās pa četrām komandām katrā.

Sacensību Elites raundā iekļūs apakšgrupas divas labākās komandas, kā arī labākā 3.vietas ieguvēja starp visām grupām ar labāko rādītāju pret pirmajām divām vienībām. 2014.gada UEFA Eiropas U19 jauniešu čempionāta astoņu komandu finālturnīrs risināsies Ungārijā laika posmā no 19. līdz 31.jūlijam.

Latvijas izlases sastāvs spēlē ar Skotiju: Vīksna, Bragins, Bērenfelds, Kiriļins, Klimaševičs, Kņūts (Bezuščonoks 72'), Kazačoks, Vītolnieks, Gutkovskis, Indrāns (J.Ikaunieks 57'), Komarovs (Knapšis 85').