Nākamā spēle
07 06 58
Aprīlis, 2016 << >>
P O T C P S Sv
1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30
V. Komanda Sp. P.
1 Rēzeknes FA 2 6
2 SK Babīte 2 6
3 Valmiera Glass FK/BSS 2 6
4 RTU FC 2 4
5 SKONTO FC 2 4
6 FK Tukums 2000 2 3
7 FK Staiceles bebri 2 3
8 FK Auda 2 3
9 AFA Olaine/SK Super Nova 1 1
10 FK Jēkabpils/JSC 2 1
11 JDFS Alberts 2 1
12 FK Smiltene/BJSS 2 1
13 FK Ogre 1 0
14 Preiļu BJSS 2 0
15 JFK Saldus 2 0
14.04.2016
Rezultatīvākie
1. Līgā:
1. Jegors Morozs 5
JEGORS MOROZS
Jaunumi
Vairāk ziņasUz sākumu
www.seagulls.co.uk

Vitālijs Maksimenko par debiju "Yeovil Town" sākumsastāvā

Ziņu ievietoja: 20. aprīlis 2013, 21:53

Šodien aizsargs aizvadīja savu pirmo pilno spēli Garija Džonsona vadītās komandas rindās.

Ziemas transfēra periodā Vitālijs Maksimenko no "Skonto FC" pārcēlās uz "Brighton& Hove Albion",dēvēti par kaijām, kas spēlē Anglijas pēc spēka otrajā līgā Championship. Kaiju rindās Maksimenko pie debijas Championship netika, bet aizvadīja vairākas veiksmīgas spēles dublieru rindās, tiekot arī pie vārtu guvuma. Marta vidū aizsargs tika izīrēts pēc spēka trešās līgas (League One) klubam "Yeovil Town", kuru trenē bijušais Latvijas izlases (1999. - 2001.g.) treneris Garijs Džonsons.

Pirmo reizi "Yeovil Town" spēlē aizsargs iesaistījās otrdien, kad devās uz maiņi spēles 72. minūtē pret "Oldham". Šodien Vitālijs pieredzēju savu debiju komandas sākumsastāva un palīdzēja tai izcīnīt "sauso" uzvaru ar 1:0. Vitālijs laukumā aizvadīja visas 90 minūtes.

Sveicam tevi ar debiju komandas sākumsastāvā, kādas bija emocijas pirms spēles un spēles laikā?

- Pirms spēles biju nedaudz uztraucies, jo praktiski nebiju spēlējis mēnesi un šī bija debija sākumsastāvā. Sākoties spēlei, partneri palīdzēja un tālāk viss bija mierīgi un par debiju vairāk nedomāju. Spēles laikā emocijas bija lieliskas, jo komanda cīnās par iekļūšanu Championship un to bija atnākuši atbalstīt pieci tūkstoši skatītāju. Pirmo reizi spēlēju, kad viss stadions ir par vienu komandu, tas ir kaut kas neaprakstāms.

Kā sapraties ar komandas biedriem?

- Viņi man palīdzēja spēles laikā, kad bija nepieciešams pateica priekšā ko darīt. Aizsardzības spēlētājiem ir svarīgi savā starpā sarunāties, manas angļu valodas zināšanas nav vēl perfektas, bet visu, kas nepieciešams spēlei, es varu saprast un arī partneriem pateikt priekšā. Šodien gan sanāca mazliet nepatīkami, jo spēles sākumā kapteinis dabūja traumu un atlikušo spēles laiku spēlēju pārī ar vice kapteini. Bet pārkārtojāmies un viss bija labi, par ko arī liecina neielaistie vārti.

Tagad esi aizvadījis pilnu spēli, kā arī pagarinājis īres līgumu, vai slogs no pleciem ir noņemts?

- Nedaudz vieglāk jau kļuva pēc pagājušās spēles, kad izgāju uz maiņu, jo tajā laikā vairāk vārtus neielaidām. Šodien galvenais bija uzvarēt un palikt "sausā". Tas arī izdevās un gan man, gan komandai šī uzvara dos papildus pārliecību pirms Play Off  cīņām par tikšanu Championship. Es ar komandu esmu pagarinājis līgumu līdz 8. maijam, kas ietver vēl vienu spēli pamatturnīrā un  Play Off  pusfinālu, bet, ja komanda tiks finālā(19. maijs), tad būs vēlreiz jāpagarina īres līgums. Kaut arī esmu debitējis, tomēr katra spēle ir svarīga, jo ir sezonas beigas un ir sevi jāapliecina, lai ar mani rēķinātos pirms nākamās sezonas.

Garijs Džonsons vairākus gadus ir trenējis Latvijas izlasi, vai tev viņš ir ko jautājis par šejienes futbolu un spēlētājiem?

- Jā, jau pirmajā dienā, kad ierados klubā, mēs aprunājāmies un viņš mani iztaujāja par Latvijas futbolu. Parunājām par spēlētājiem, kas bija viņa komandā, kā piemēram, Zemļinski, Stepanovu; ar ko viņi tagad nodarbojas utt.; par to, kas tagad vada valstsvienību un kā tai klājas.

Vai seko līdzi arī "Skonto FC" spēlēm?

- Rezultātiem es noteikti sekoju, bet spēles pagaidām maz sanācis skatīties, jo bieži tajā laikā pašam ir spēles vai treniņi, taču, kad būšu atvaļinājumā, tad noteikti klātienē apmeklēšu kādu "Skonto" spēli un atbalstīšu savus draugus un bijušos cīņas biedrus.

Autortiesības © 2012 SIA "Skonto FC". Visas tiesības paturētas.
Jautājumi un ieteikumi - info@skontofc.com.