ban
Nākamā spēle
04 09 39

autoforvards
Aprīlis, 2013 << >>
P O T C P S Sv
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30
H-Side shops
Virslīga
1.līga
V. Komanda Sp. P.
1 SKONTO FC 3 7
2 L. Metalurgs 3 6
3 FK Ventspils 3 6
4 FC Jūrmala 3 5
4 JPFS Spartaks 2 4
6 FK Daugava 2 4
7 FC Daugava 3 1
8 FK Ilūkste 3 2
9 FK Jelgava 3 0
10 FS Metta LU 3 0
13.04.2013

Skonto on facebook
Jaunumi
Vairāk ziņasUz sākumu
Ruslans Miganzovs

Svētdien uzsākam cīņas Virslīgā

Ziņu ievietoja: 30. marts 2013, 09:31

Skonto hallē uzņemsim "FC Jūrmala"

Šodien Olimpiskajā sporta centrā „Skonto FC” aizvadīs pēdējo treniņu pirms rītdien paredzētās SMScredit.lv Virslīgas pirmās kārtas spēles pret „FC Jūrmala”. Zīmīgi, ka arī pērn abas komandas tikās pirmajā kārtā un rīdzinieki pazaudējot koncentrāciju izlaida līdz ar spēles beigu signālu izlaida uzvaru no rokām (3:3). Jūrmalnieku labā vārtus spēles kompensācijas laika trešajā minūtē guva aizsargs Artjoms Osipovs, kurš šogad ir kļuvis par Skontieti.

Artjoms Osipovs ir viens no jaunpienācējiem ar kuru treneris noteikti rēķinās kā ar pamatsastāva spēlētāju un cilvēku, kas palīdzēs veidot rezultātu. Kā pats spēlētājs izteicās, pie Pertijas es biju jau spēlējis iepriekš (JFC Olimps 2011. g.) un kad viņš man piedāvāja pārnākt uz „Skonto” es ilgi nedomāju un uzreiz piekritu.

Arī pārējās sezonas spēlēs ar jūrmalniekiem neklājās viegli. Mājās tika svinētas divas grūtas uzvaras ar rezultātu 1:0, bet viesos bez pieminētā 3:3 vēl viens neizšķirts 0:0.

Kopumā komandai pievienojušies 14 jauni spēlētāji, bet prom devušies 11. Bez pieminētā Osipova komandai pievienojušies Latvijas spēlētāji – Vladislavs Gabovs (FS Metta/LU), un Dmitrijs Grigorjevs (FK Jelgava), kā arī no īres atgriezušies divi spēlētāji- Artūrs Karašausks (FB Gulbene) un Nikolajs Zaicevs (Trans Narva). Rīdzinieku pieteikumā varam atrast 12 jaunus leģionārus, no kuriem paredzams, ka visbiežāk laukumā redzēsim gruzīnu jauno talantu Lašu Dvali, tehnisko japāni Šotaro Okadu, un vārtos Germana Māliņa aizvietotāju lietuvieti Pauļu Gribausku.

Arī šogad savu komandai pievienojušies vairāki spēlētāji no Jaunatnes futbola centra Skonto – talantīgais un sportiski bezkaunīgais centra pussargs Ingars Stuglis, centra aizsargs Dāvis Sandis Strods, kā arī malējais aizsargs Ņikita Bērenfelds. Šie spēlētāji šogad Virslīgā varētu parādīties ļoti periodiski, bet tas, ka pilngadību nesasniegušie spēlētāji visu ziemas periodu gatavojās kopā ar „Skonto” galvenajiem spēkiem ir ievērības cienīgs fakts un talantīgie spēlētāji noteikti ir auguši meistarībā. Bet ir viens "JFC"  audzēknis, kas laukumā varētu parādīties biežāk, tas ir pērnās sezonas rezultatīvākais Skontietis 1. līgā – Vladislavs Gutkovskis.

Paredzamie līderi

Uzbrukumā - Visi „Skonto” līdzjutēji cer uz spilgtu Artūra Karašauska atgriešanos, kurš noteikti ir apņēmības pilns un šobrīd bauda lielu galvenā trenera uzticību. Blakus viņam sezonas sākumā redzēsim Kristapu Blanku, bet pirmais rindā uz vietu sastāvā noteikti būs pērnās sezonas rezultatīvākais spēlētājs Valērijs Šabala.

Vidējā līnija -  Vismazākās izmaiņas skārušas tieši šo daļu. Kapteinis Juris Laizāns liekus komentārus neprasa tāpat arī pieredzējušie Fertovs un Rugins, kam pievienojušies Laša Dvali un Šotaro Okada.

Malas - Reaktīvais Ruslans Mingazovs un buldogs – Alans Sineļņikovs. Abi šie spēlētāji veidoja komandas uzbrukumu pa malām jau pērn un ceram šogad uz vēl lielākiem panākumiem.

Aizsardzība - Šogad aizsardzības centrā kā mūrim ir jābūt Renāram Rodem, kurš pērn spēlēja kā balsta pussargs. No malējiem aizsargiem Artjoma Osipova un Vladislava Gabova gaidām ne tikai labu aizsardzību, bet arī pienesumu uzbrukumā. Aizsardzības centrā blakus Renāram varam sagaidīt kādu pārsteigumu, bet par to nedaudz vēlāk.

Vārtos - leišu mūris Pauļus Gribauskas. 

Tribīnēs - Gaidam spilgtu un skaļu atbalstu no H-Side.

 

Skonto FC     FC Jūrmala
31. marts, Svētdiena, 16.00
Skonto halle
Virslīga

Ieeja 1 LS, bērniem līdz 16 gadiem un pensionāriem uzrādot dokumentus - ieeja brīva. 

 

Skonto FC izcīnītie tituli reklāmas iespējas
Autortiesības © 2012 Edgars Bērziņš. Visas tiesības paturētas. Informācīju aizliegts izmantot bez rakstiskas atļaujas.
Jautājumi un ieteikumi - dragoo@skontofc.com. Made by Sulphur, Design by Dragoo