ban

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Tweets from https://twitter.com/h_side/skonto-run%C4%81
Nākamā spēle
03 17 09

Forums/Skonto
Februāris, 2015 << >>
P O T C P S Sv
1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28
Virslīga
Dublieri
V. Komanda Sp. P.
1 FK Ventspils 36 83
2 SKONTO FC 36 71
3 FK Jelgava 36 70
4 FK Liepāja 36 66
5 FC Daugava 36 65
6 Spartaks Jūrmala 36 51
7 FK Daugava Rīga 36 43
8 BFC Daugavpils 36 29
9 FS Metta LU 36 16
10 FC Jūrmala 36 7
08.11.2014
Skonto FC un FC Jūrmala atņemti 5 pt kopvērtējumā par saistību neizpildi.
Rezultatīvākie
VIRSLĪGĀ:
1. Vladislavs Gutkovskis 28
Ruslans Mingazovs
2. Ruslans Mingazovs 9
3.-4. Artjoms Osipovs 6
3.-4. Ņikita Ivanovs 6

Jaunumi
Vairāk ziņasUz sākumu
Valērijs Šabala. Foto - Juris Gūtmans

Šabala: "Ja Skonto nespēlēs, tad Ventspilij jau pirms čempionāta var pasniegt zelta medaļas"

Ziņu ievietoja: 01. februāris 2015, 12:46

"Skonto FC" audzēknis Valērijs Šabala janvāra beigās pievienojās Čehijas augstākās līgas klubam "FK Baumit Jablonec", kurā jau spēlē cits ilggadējs rīdzinieku spēlētājs Ruslans Mingazovs. Pēc salīdzinoši neveiksmīga pusgada Kipras klubā "Anorthosis" Valērijs ir gatavs jaunam startam un apņēmības pilns sevi pierādīt no jauna. 

Sveiks! Kā noris gatavošanās Čehijas čempionāta otrajai daļai, kā vērtē savu fizisko kondīciju?

- Komandā ir pozitīva gaisotne, cītigi gatavojamies, tagad esam ieradušies treniņnometnē Portugālē un šodien aizvadīsim pirmo pārbaudes spēli pret "IFK Göteborg" (plkst 18.30 pēc Latvijas laika, iespēja vērot internetā - http://sport5.cz/home/). Pats neesmu tajā labākajā fiziskajā formā, tādēļ strādāju vairāk kā pārējie komandas biedri. Pēc testiem aprunājāmies ar treneriem un viņi nolēma, ka man individuāli jāstrādā ar fitnesa treneri. Labāk tagad pastrādāt vairāk un būt gatavākam sezonai, pērn spēlēju maz, tādēļ esmu izsalcis pēc futbola un gribu atkal gūt vārtus. 

Vai tas, ka komandā jau spēlē tavs ilggadējais "Skonto" komandas biedrs Ruslans Mingazovs palīdzēja iejusties kolektīvā?

- Nevarētu teikt, ka palīdzēja, jo Ruslanu es nemaz neesmu saticis. Viņam bija no jauna jākārto darba atļauja un viņš komandai pievienosies tikai otrdien. Tagad viesnīcas numuriņā esmu viens un gaida viņa atlidošanu. Bet komandā mani uzņēma labi, tā kā tas, ka viņš nebija šeit nebija liels mīnuss. 

Vai "Brugge" bija kāda loma pārejā uz "Jablonec"?

- Nevarētu tā teikt, viņi piekrita un bija priecīgi, ka ātri tika atrasts jauns klubs. Ar pāreju palīdzēja latviešu aģents Aleksandrs Čekulajevs. "Brugge" vadība novēlēja veiksmi jaunajā klubā un teica, ka tagad es spēlēšu daudz tuvāk, tādēļ viņi biežāk varēs atbraukt mani vērot. Viņi apstiprināja, ka ar mani rēķinās nākotnē, tādēļ man ir jācenšas pēc iespējas labāk sevi apliecināt šeit, domu par spēlēšanu Beļģijā es neesmu atmetis. 

Vai interesējies arī par to, kas notiek Latvijas futbolā un tieši "Skonto"?

- Protams, rīdzinieku rindās uzsāku savu karjeru un aizvadīju vairākus labus gadus, satiku daudz lieliskus cilvēkus, to nemaz nevar aizmirst. Sazinos ar vairākiem spēlētājiem, esmu lietas kursā, kā notiek gatavošanās sezonai un citas lietas. 

Tad jau esi lietas kursā, ka Sarkan-baltie arī šogad nesaņēma licenci startēšanai Virslīgā, kā uztvēri šo ziņu?

- Domāju, ka ne tikai es, bet arī lielākā daļa futbola līdzjutēju Latvijā arī pēc šāda lēmuma nemaz nepieļauj domu, ka "Skonto" varētu nestartēt Virslīgā. Šogad šāds lēmums bija lielāks pārsteigums, jo zinu, ka ziemas periodā kluba vadība cītīgi strādāja un sakārtoja daudzas lietas, atdeva lielu daļu veco parādu, tādēļ biju domājis, ka viss ies tikai uz augšu. Ja "Skonto" nespēlēs, tad Ventspilij jau pirms čempionāta var pasniegt zelta medaļas. 

 

Autortiesības © 2012 Edgars Bērziņš. Visas tiesības paturētas. Informācīju aizliegts izmantot bez rakstiskas atļaujas.
Jautājumi un ieteikumi - dragoo@skontofc.com. Made by Sulphur, Design by Dragoo