Nākamā spēle
Oktobris, 2021 << >>
POTCPSSv
123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
V.KomandaSp.P.
1BFC Daugavpils/Progress2258
2SK Super Nova2253
3 FK Tukums 2000/TSS2248
4Rēzeknes FA/BJSS2239
5FK Auda2237
6RTU FC/Skonto Academy2235
7 FK Smiltene/BJSS2233
8JDFS Alberts2228
9Grobiņas SC2220
10Balvu SC2212
11FK Staiceles Bebri2210
12 Preiļu BJSS229
10.11.2018
Rezultatīvākie
1. Līgā:
Gogolashvili Giorgi - 3
Igors Kovaļkovs - 2


Jaunumi
Vairāk ziņasUz sākumu
Vjačeslavs Isajevs spēlē pret

Isajevs: "Man katra spēle „Skonto kreklā ir īpaša"

Ziņu ievietoja: 12. maijs 2014, 23:04

Piedāvājam jums interviju ar centra aizsargu/pussargu Vjačeslavu Isajevu.

Sveiks! Kā vērtē sezonas sākumu, vai ieņemtā vieta atbilst sniegumam?

  • Sezonas sākums nav izdevies. Jau pirmajā aplī ir divi zaudējumi un tas ir vairāk nekā pērn visā sezonā. Jā, pagājušā sezonā ilgi izdevās iztikt bez zaudējumiem (vienīgais zaudējums tika piedzīvots pēdējās Virslīgas spēlē), bet neuzskatu, ka tas bija kas tāds, ko nevar atkārtot, tādēļ jāuzstāda mērķis uzvarēt visās spēlēs. Par savu pozīciju turnīrā tabulā varu teikt tikai to, ka katrs jau atrodas tur, kur ir pelnījis, neviens punktus nedāvina un neatņem tā pat vien.

Kas bija par iemeslu abiem zaudējumiem Kurzemē? Redzot rezultātu jau varam secināt, ka zaudējām, jo neguvām vārtus. Bet vai varam vainot tikai uzbrūkošos spēlētājus?

  • Katrā spēlē mēs izveidojam samērā daudz vārtu gūšanas iespējas, spēlēs pret Liepāju un Ventspili tādas mums noteikti bija vairāk kā pretiniekiem, bet realizācija klibo. Nē, nedrīkst vainot kādu konkrētu spēlētāju. Futbols ir komandas spēle un vārtus var gūt ne tikai uzbrucēji. Arī citiem spēlētājiem ir iespējas, arī aizsargiem ir jādod savs devums uzbrukumā.

Izņemot realizāciju, vai ir kāda cita spēles komponente ko būtu īpaši svarīgi uzlabot?

  • Mēs pārāk daudz ielaižam no standartsituācijām. Šeit ir jāanalizē un jāpiestrādā vairāk.

Bet, piemēram, epizodē, kad ielaidām vārtus pēc Savena izpildīta soda sitiena, vai tur varēja  darīt ko citādāk?

  • Jā! Tieši tajos vārtos var vainot mani. Soda sitiens jau bija sekas. Nevajadzēja man pārkāpt noteikumus tik tuvu soda laukumam. Vispār jau uzskatu, ka es arī nepārkāpu, bet kā saka, tiesnesim vienmēr taisnība.

Pagājušajā gadā pirms sezonas bija divas treniņnometnes Turcijā, vai šogad izjūti, ka šādu nometņu neesamība komandas gatavību ietekmējusi negatīvi?

  • Man tiešām ir grūti atbildēt uz šo jautājumu. To tā vienkārši nevar atbildēt. Es fiziski nejūtu starpību, drīzāk sapratni laukumā varētu ietekmēt tas, ka šogad aizvadījām mazāk pārbaudes spēles.

Virslīgā tev jau ir zināma pieredze, vai jūti, ka laikam ejot ir vieglāk spēlēt un tikt galā ar pretiniekiem?

  • Jā, kad vēl spēlēju „Olimpā”, bija neliels uztraukums spēles laikā, bet tagad tā nav. Varu teikt, ka jūtos par sevi pārliecināts laukumā.

Pagājušajā rudenī biji viens no tiem, kas tik izslēgts no Latvijas U-21 izlases disciplīnas pārkāpumu dēļ, vai esi izdarījis secinājumus un izrunājies ar treneriem?

  • Protams, esmu izdarījis secinājumus un to visu pārdomājis. Ar Daini Kazakeviču runāju uzreiz pēc incidenta. Viņš man apstiprināja, ka viss atkarīgs no manis un, ka izlases durvis man nebūšot slēgtas. Tādēļ ceru, ka vēl būs iespēja palīdzēt kādai no Latvijas izlasēm.

Nākamā spēle ir pret „FS Metta/LU”, komandu, kura mums nesagādā konkurenci cīņā par medaļām, bet pat pārbaudes spēlēs pret šo komandu ir asas bezkompromisa cīņas, kā to izskaidro?

  • Grūti spriest. Pret mums komandas vienmēr cenšas un spēlē ar maksimālu atdevi. Bet spēles pret šo pretinieku…  iespējams, ka tas ir principiāls treneru  duelis.

„FS Metta/LU” komandā nav spilgtu spēlētāju uzbrukumā, vai tas nav pat grūtāk aizsargiem, jo nav kāds konkrēts spēlētājs, kam veltīt maksimālu uzmanību?

  • Kādēļ nav? Viņiem ir Gatis Kalniņš, viņš ir ne tikai uzbrukuma līderis, bet visas komandas labākais spēlētājs. Viņš labi spēlē ar galvu un viņu ir ļoti grūti segt. Viņu katrā ziņā nevar atstāt bez uzmanības. Visi zina, ka „Skonto” viņš pavadījis daudzus gadus un noteikti arī tagad neiebilstu parādīt mums, ka ir spējīgs uz lielām lietām.

Tev spēles pret citām Rīgas komandām neraisa papildus emocijas?

  • Man katra spēle „Skonto” kreklā ir īpaša. Ja esmu izpelnījies godu tikt laukumā, tad cenšos atdot maksimumu no sevis.

Autortiesības © 2012 h-side limited. Visas tiesības paturētas.
Jautājumi un ieteikumi - info@skontofc.com.