Nākamā spēle
Oktobris, 2021 << >>
POTCPSSv
123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
V.KomandaSp.P.
1BFC Daugavpils/Progress2258
2SK Super Nova2253
3 FK Tukums 2000/TSS2248
4Rēzeknes FA/BJSS2239
5FK Auda2237
6RTU FC/Skonto Academy2235
7 FK Smiltene/BJSS2233
8JDFS Alberts2228
9Grobiņas SC2220
10Balvu SC2212
11FK Staiceles Bebri2210
12 Preiļu BJSS229
10.11.2018
Rezultatīvākie
1. Līgā:
Gogolashvili Giorgi - 3
Igors Kovaļkovs - 2


Jaunumi
Vairāk ziņasUz sākumu
Valērijs Šabala. Foto - Zigismuns Zālamanis

Šabala: "Lai uzvarētu Jelgavu ir jāizpilda 100% trenera norādes"

Ziņu ievietoja: 12. aprīlis 2014, 18:25

Kā vērtē komandas spēli sezonas sākumā?

  • Spēlējam labi, protams, ka var labāk, bet cenšamies un cīnāmies līdz galam. Varam vēl labāk, tā kā ir kur vēl strādāt.

Kā vērtē cik no optimālā snieguma komanda spēj parādīt jau pavasarī?

  • Pilnīgi precīzi tagad ir grūti pateikt. Vēlreiz atkārtošu, ka ir lietas ko uzlabot. Visvairāk vajag uzlabot tieši vārtu gūšanas momentu realizāciju. Iespējas gūt vārtus mums netrūkst, bet bieži tās paliek neizmantotas. Visa komanda strādā pie šī komponenta un ceram, ka realizācijas procents sāks kāpt jau nākamajā spēlē

Pērn mēs reti ielaidām vārtus un vēl retāk bijām pirmie, kas kapitulē, bet šogad visās trijās oficiālajās spēlēs esam ielaiduši vārtus un pie tam pirmie, kā to vari izskaidro

  • Jā, pērn mēs aizsardzībā labi spēlējām, bet tagad ir jauna komanda, ir pamainījušies daudz spēlētāji, īpaši aizsardzībā. Laikam neesam līdz galam saspēlējušies, bet zinu, ka viss būs kārtībā un mēs tik daudz vairāk golus nelaidīsim. Visi zina, ka mēs nevarējām sagatavoties tā kā iepriekšējā sezonā. Iemesli nevienam nav noslēpums, tā kā par to tagad nerunāsim, bet ar katru spēli mēs labāk saprotamies laukumā un tas dos rezultātus.

Sakarā ar čempionāta sākuma pārcelšanu par nedēļu un Latvijas kausa spēlēm šobrīd ir izveidojies blīvs spēļu grafiks, kad nedēļā jāaizvada divas spēles. Vai šāds grafiks jau pašā čempionāta sākumā nav pārāk nogurdinošs?

  • Protams, ir ļoti grūti, bet tā ir normāla prakse visā Eiropā, un  tas ir labāk nekā četras spēles mēnesī! Ir grūti fiziski, bet esam labi sagatavoti, lai to izturētu, pretinieki jau arī neatpūšas vairāk kā mēs.

Vai jūs komandā lietojat dažādus atjaunojošos līdzekļus?       

  • Atjaunojošos līdzekļus lieto pats, ja ir iespēja iegādāties. Protams, pirkt drīkst tikai licencētus līdzekļus. Klubs mūs pagaidām ar šādām lietām nenodrošina, bet zinām, ka tas ir vajadzīgs un reāli arī palīdz, tā kā, ja ir iespējams, tad pērkam un lietojam.

Vai seko līdzi citu komandu sniegumam? Kura komanda pārsteidz visvairāk?

  • Protams, ka sekoju visām komandām līdzi. Visvairāk pārsteidz Jelgavas un Liepājas sniegums. No Jelgavas it kā vēl varēja gaidīt kvalitatīvu sniegumu, bet kurzemnieki tiešām pārsteidz. Komanda pirms pašas sezonas uzbūvēta gandrīz no jauna un tur spēlē daudzi ļoti jauni spēlētāji. Liels paldies tur jāsaka Mārim Verpakovskim un citiem, kas dod komandai iespēju domāt tikai par futbolu. Īpaši jaunajiem spēlētājiem ir svarīgi tas, ka viņi jūt atbalstu no vadības puses.

Drīz sāksies brīdis, kad daļa komanda spēlēs vēl uz mākslīgā seguma, bet daļa jau būs pārgājuši uz dabīgā zāliena segumu. Tev Virslīgā ir jau vairāku gadu pieredze, kā vari vērtēt, cik daudz komandas sniegumu var ietekmēt tas, ja komandai spēli jāaizvada uz seguma, uz kura tā nav kādu laiku trenējusies?

  • Tā ir Latvijas futbola problēma, domāju, ka pat liela problēma. Protams, tas nevar kalpot par attaisnojumu sliktai spēlei, bet fiziski tas ir grūti, ja segums mainās no spēles uz spēli. Bet tāpat kā teicu par spēles grafiku, mēs visi esam vienādos apstākļos. Arī ja ir grūti ir jāspēlē un jācenšas to darīt pēc iespējas labāk.

Līdzšinējais komandas kapteinis Juris Laizāns ir beidzis futbolista karjeru un atstājis komandu, kā tas ietekmēs komandu?

  • Tas ir liels zaudējums, mūsu komandai īpaši. Tas bija mūsu kapteini un pieredzējušākais spēlētājs. Viņš mums ļoti palīdzēja laukumā un ārpus tā. Bet es zinu, ka mums ir spēlētāji, kas varēs viņu aizvietot laukumā, bet kā personība viņš ir neaizvietojams. Liels paldies viņam, ka grūtos brīžos bija kopā ar mums. Ar tādu spēlētāju bija gods kopā spēlēt. Viņš daudz ko deva gan komandai, gan man personīgi, arī ārpus laukuma. Par šo cilvēku varu teikt tikai labus vārdus. Gribu novēlēt viņam veiksmi jaunajā amatā un klubā. Veiksmi Laza!!!

Svētdien mums spēle pret vēl nezaudējušo "FK Jelgava", ar kādiem ieročiem mēs viņus varētu apspēlēt?

  • Jelgava ļoti labi iesākuši čempionātu, tādēļ arī mums būs ļoti grūti, to jau sajutām pagājušajā sezonā. Kādi ir mūsu plusi? To vislabāk redzēsiet spēles gaitā. Mums ir ļoti ātri spēlētāji un to mēs arī cenšamies izmantot. Tamazs Pertija treniņos mums visu ir parādījis, kā to labāk izmantot, ja mēs darīsim to ko treneris teica, tad droši varu teikt, ka uzvarēsim, bet galvenais ir izpildīt viņa uzdevumus par 100%, arī 90% nederēs, vajag 100%.

Autortiesības © 2012 h-side limited. Visas tiesības paturētas.
Jautājumi un ieteikumi - info@skontofc.com.