Sezonas pēdējā spēlē sagraujam "Daugava Rīga" un izcīnām sudrabu

Ziņu ievietoja: 08. novembris 2014, 16:51

08. novembris, Sestdiena, 14.00
Skonto stadions
Virslīga

4-1

SMScredit.lv Virslīgas futbola čempionāta pēdējās kārtas mačā Rīgas "Skonto" šodien savā laukumā pārspēja galvaspilsētas "Daugavu" (4:1) un nodrošināja sudraba godalgas, neatkarīgi no citu spēļu iznākumiem. Skontiešu rindās ar trijiem vārtu guvumiem izcēlās čempionāta labākais snaiperis Vladislavs Gutkovskis. Gutkovskis ar 28 gūtiem vārtiem laboja "Skonto FC" rekordu, jo iepriekš vairāk par 26 vārtiem sezonā nebija guvis.

Abām komandām šis mačs nebija vienlīdz svarīgs. "Skonto" cīnījās par Latvijas čempionāta sudrabu, savukārt "Daugava" jebkurā gadījumā finišēja septītajā pozīcijā. Jau vienpadsmitajā minūtē skontieši izvirzījās vadībā taču līdz lielajam pārtraukumam daugavieši spēja panākt izlīdzinājumu.

Otrajā puslaikā "Skonto" apliecināja mača favorītu statusu. Jau pašā sākumā iesita Vladislavs Gutkovskis, bet pēc padsmit minūtēm viņš skontiešiem noformēja jau divu vārtu pārsvaru. Tas vēl nebija viss, jo neilgi pirms mača beigām Gutkovskis guva savus trešos vārtus (4:1).