Atgriežamies laukumā ar zaudējumu "vergu vadonim"

Skonto stadions
Virslīga

0-1

Tā arī nespējām gūt vārtus pret "FC Spartaks".

SMScredit.lv Virslīgas spēlē Jūrmalas "Spartaks" ar 1:0 pieveica līdervienību "Skonto". Lai arī pirmajā laikā pārsvars piederēja skontiešiem, otrajā puslaikā spēle izlīdzinājās, un 81.minūtē ātrajā uzbrukumā neviens neprata apturēt Edgaru Gauraču, kurš ar saviem 14. vārtiem Virslīgā nokārtoja "Spartaka" uzvaru.

"Skonto" iepriekšējā kārtā izpelnījās pamatīgu uzmanību, lielākotis gan negatīvu, jo tās futbolisti nolēma pieteikt streiku komandas vadībai un nedoties izbraukuma spēlē uz Liepāju. Kluba finansiālās problēmas jau sen vairs nav noslēpums, un spēkā joprojām ir jaunu spēlētāju pieteikšanas aizliegums, un šodien Tamazs Pertija bija spiests jau sākumsastāvā sūtīt jauno Jāni Grīnbergu, kurš nesen kļuva par jaunāko vārtu guvēju Virslīgā.

Neilgi pēc spēles sākuma visu kājām gaisā sagrieza pamatīgs lietus, kurš kombinācijā ar spēcīgu vēju lika spēles kvalitātei kristies. "Skonto" vairāk kontrolēja bumbu, tiesa, neko vairāk par pāris Vladislava Gutkovska sitieniem izveidot nespēja. "Spartakam" tikmēr grūti gāja ar sava līdera Edgara Gaurača izvirzīšanu uzbrukuma smailē, un viņš pirmajā puslaikā bija diezgan nemanāms.

Otrajā puslaikā spēle kļuva atvērtāka, un arvien biežāk viesi sāka satraukt "Skonto" vārtsargu Andreju Pavlovu, kuram bija krieni jāpiepūlas, lai no apakšējā vārtu stūra izvilktu Gaurača sisto bumbu. "Skonto" gandrīz vai izskatījās, ka spēlē uz neizšķirtu, tiesa, savu lomu spēlēja arī rezervju trūkums un nogurums. Neizšķirts netika nopelnīts, jo savu izdevību sagaidīja Gauračs.

Pretuzbrukumā viņš sagaidīja lielisku piespēli skrējienā un prasmīgi apstrādāja bumbu ar krūtīm - "Skonto" aizsargi palika soli iepakaļ un noskatījās kā Gauračs 81. minūtē pasit bumbu garām Pavlovam.
"Skonto" pārgāja uzbrukumā, taču pārkārtojumus bija izdarījusi arī Jūrmalas vienība, kura prasmīgi pieturēja bumbu. Kompensācijas laikā pie tālsitiena tika Gutkovskis, taču ar to vienkārši tika galā Meļņičenko. "Spartaks" noturēja ļoti vērtīgu uzvaru, taču traumas dēļ no laukuma tika nonests Gauračs. Pagaidām nav zināms, vai gūta trauma vai vienkāršs sasitums.