Pārliecinoši iesoļojam savā 15. Latvijas kausa finālā

LV kauss
Latvijas kausa pusfināls
4-0

VIDEO

Latvijas kausa pusfinālā "Skonto FC" uzņēma "FC Daugava" futbolistus no Daugavpils.

Jau no pirmajām minūtēm rīdzinieki pārņēma kontroli pār mača ritējumu, turklāt daugavpilieši ļāva laukuma saimniekiem to darīt. Ilgi nevajadzēja gaidīt arī līdz pirmajam vārtu guvumam – 11.minūtē Ruslana Mingazova centrējumu vārtos raidīja Vjačeslavs Isajevs.

Pēc sešām minūtēm Vladislavs Gutkovskis ar lielisku tālšāvienu vārtu augšējā stūrī pārspēja Aleksandru Vlasovu, panākot jau 2:0. "Daugavas" futbolisti arī turpinājumā spēlēja ārkārtīgi kūtri, pirmo vārtu gūšanas iespēju sarūpējot vien 37.minūtē – pāri Andreja Pavlova sargātajiem vārtiem sita Ēriks Kokins.

Daugavpiliešu aizsardzība visa pirmā puslaika ilgumā darbojās diezgan bezrūpīgi, skontiešiem teju visu laiku saspēlējoties gar viesu soda laukumu un veicot reidus "Daugavas" aizsardzībā. Puslaika izskaņā viens no tādiem reidiem pārvērtās 11 metru soda sitienā – Mingazova sarūpēto pendeli realizēja Artjoms Osipovs. Skontieši pirms tam bija tuvu vēl vismaz vienam vārtu guvumam, tomēr bumbas ceļā uz vārtiem divas reizes minūtes laikā patrāpījās kāds no daugavpiliešu aizsargiem.

Otrajā puslaikā daugavpilieši izrādīja krietni nopietnāku pretestību, aktīvāk uzbrūkot Pavlova vārtiem, kā arī ciešāk spēlējot aizsardzībā. "Skonto" pievienoja vēl vienu vārtu guvumu, nosargāja savu cietoksni neiekarotu un uzvarēja ar ļoti pārliecinošo 4:0.

"Skonto" Latvijas kausa finālā spēlēs ar "Jelgavu". Mačs notiks 21.maijā.