profila bilde - Jurijs Krivošeja
Jurijs Krivošeja
Pozīcija:Uzbrucējs
Numurs:21
Augums:184
Svars:80
Dzimšanas datums:14.01.1997.
Dzimšanas vieta:Rīga
Pilsonība:Latvijas Latvijas
Karjera:-2013. JFC Skonto
2013.01. - 2013.12. Skonto FC 2
2014.01. - 2015.01. FK Spartaks Jūrmala
2015.01. - Skonto FC
Papildus info:Hobijs- nodarboties ar dažādiem sporta veidiem, kā piemērām, autosportu, hokeju reizēm arī biljardu. Dzīves moto - nekad nepadodies!

Spēlētāja statistika

Spēļu saraksts
Spēles Datums Minūtes vidēji spēlē vārti Rezultatīvas piespēles realizēti 11m.s.s. nerealizēti 11m.s.s dzeltenās kartiņas Sarkanās kartiņas 2xdzeltenās kartiņas L-koef
SK Babīte - Skonto FC2016-10-164500000000
Skonto FC - Valmiera Glass2016-09-13900000000-1
FK Jēkabpils - Skonto FC2016-08-287420001007
Skonto FC - FK Staicele Bebri2016-08-209010000002
Skonto FC - FK Tukums 20002016-08-13900000000-1
Skonto FC - FK Smiltene/BJSS2016-08-069000000005
RTU FC - Skonto FC2016-08-033510000001
Olaine/Super Nova - Skonto FC2016-07-24620000000-1
Preiļu BJSS - Skonto FC2016-06-269000000000
Skonto FC - FK Auda2016-06-189000000001
Skonto FC - SK Babīte2016-06-12900000100-1
Skonto FC - JDFS Alberts2016-05-214510000002
Rēzeknes FA/BJSS - Skonto FC2016-05-183100000000
Skonto FC - JFK Saldus2016-05-079000001003
Skonto FC - FK JĒKABPILS/ JSC2016-04-304500001003
Staiceles Bebri - Skonto FC2016-04-244500000002
FK Tukums 2000 TSS - Skonto FC2016-04-161900000002
FK Smiltene/BJSS - Skonto FC2016-04-139000000000
FK Ogre - Skonto FC2016-04-039010000002
a

Autortiesības © 2012 SIA "Skonto FC". Visas tiesības paturētas.
Jautājumi un ieteikumi - info@skontofc.com.