profila bilde - Vits Rimkus
Vits Rimkus
Pozīcija:Uzbrucējs
Numurs:0
Augums:180
Svars:75
Dzimšanas datums:21.06.1973.
Dzimšanas vieta:Rīga
Pilsonība:Latvijas Latvijas
Karjera:
Papildus info:

Spēlētāja statistika

Spēļu saraksts
Spēles Datums Minūtes vidēji spēlē vārti Rezultatīvas piespēles realizēti 11m.s.s. nerealizēti 11m.s.s dzeltenās kartiņas Sarkanās kartiņas 2xdzeltenās kartiņas L-koef
SK Babīte - Skonto FC2016-10-162300000001
JDFS Alberts - Skonto FC2016-09-24730000000-2
Skonto FC - Valmiera Glass2016-09-13900000000-1
JFK Saldus - Skonto FC2016-09-109020000002
FK Jēkabpils - Skonto FC2016-08-287840000008
Skonto FC - FK Staicele Bebri2016-08-207300000002
Skonto FC - FK Tukums 20002016-08-13901010100-1
Skonto FC - FK Smiltene/BJSS2016-08-068030000004
RTU FC - Skonto FC2016-08-039000000002
Skonto FC - FK Ogre2016-07-309020000003
Olaine/Super Nova - Skonto FC2016-07-242800000000
Preiļu BJSS - Skonto FC2016-06-263300000000
Skonto FC - FK Auda2016-06-189000000001
Skonto FC - SK Babīte2016-06-123200000000
Skonto FC - JFK Saldus2016-05-073500000001
Staiceles Bebri - Skonto FC2016-04-249001000003
FK Tukums 2000 TSS - Skonto FC2016-04-166300000002
FK Smiltene/BJSS - Skonto FC2016-04-134500000002
FK Ogre - Skonto FC2016-04-035800000001
a

Autortiesības © 2012 SIA "Skonto FC". Visas tiesības paturētas.
Jautājumi un ieteikumi - info@skontofc.com.