profila bilde - Raitis Dzelzskalējs
Raitis Dzelzskalējs
Pozīcija:Pussargs
Numurs:0
Augums:0
Svars:0
Dzimšanas datums:03.04.1992.
Dzimšanas vieta:
Pilsonība:
Karjera:2016.03- Skonto FC
Papildus info:

Spēlētāja statistika

Spēļu saraksts
Spēles Datums Minūtes vidēji spēlē vārti Rezultatīvas piespēles realizēti 11m.s.s. nerealizēti 11m.s.s dzeltenās kartiņas Sarkanās kartiņas 2xdzeltenās kartiņas L-koef
Skonto FC - FK Staicele Bebri2016-08-201700000000
Skonto FC - FK Tukums 20002016-08-13620000000-1
Skonto FC - FK Smiltene/BJSS2016-08-064500000004
RTU FC - Skonto FC2016-08-036600000001
Skonto FC - FK Ogre2016-07-309000000003
Olaine/Super Nova - Skonto FC2016-07-24900000000-1
Skonto FC - FK Auda2016-06-187210000001
Skonto FC - SK Babīte2016-06-121500000000
Skonto FC - JDFS Alberts2016-05-214500000000
Rēzeknes FA/BJSS - Skonto FC2016-05-189000000001
Skonto FC - JFK Saldus2016-05-075500000002
Skonto FC - FK JĒKABPILS/ JSC2016-04-309000000003
Staiceles Bebri - Skonto FC2016-04-24010000001
FK Tukums 2000 TSS - Skonto FC2016-04-162700000003
FK Ogre - Skonto FC2016-04-032400000000
a

Autortiesības © 2012 SIA "Skonto FC". Visas tiesības paturētas.
Jautājumi un ieteikumi - info@skontofc.com.