profila bilde - Aleksandrs Zeņkovs
Aleksandrs Zeņkovs
Pozīcija:Pussargs
Numurs:0
Augums:177
Svars:74
Dzimšanas datums:23.10.1988.
Dzimšanas vieta:
Pilsonība:Latvijas Latvijas
Karjera:
Papildus info:

Spēlētāja statistika

Spēļu saraksts
Spēles Datums Minūtes vidēji spēlē vārti Rezultatīvas piespēles realizēti 11m.s.s. nerealizēti 11m.s.s dzeltenās kartiņas Sarkanās kartiņas 2xdzeltenās kartiņas L-koef
SK Babīte - Skonto FC2016-10-16901000100-1
FK Jēkabpils - Skonto FC2016-08-289000001007
Skonto FC - FK Staicele Bebri2016-08-209000000002
Skonto FC - FK Tukums 20002016-08-13900000000-1
Skonto FC - FK Smiltene/BJSS2016-08-069000000005
RTU FC - Skonto FC2016-08-039000000002
Skonto FC - FK Ogre2016-07-307300000002
Olaine/Super Nova - Skonto FC2016-07-24900000000-1
Skonto FC - JDFS Alberts2016-05-213700000002
Rēzeknes FA/BJSS - Skonto FC2016-05-181600001000
Skonto FC - FK JĒKABPILS/ JSC2016-04-309000000003
Staiceles Bebri - Skonto FC2016-04-24000000001
a

Autortiesības © 2012 SIA "Skonto FC". Visas tiesības paturētas.
Jautājumi un ieteikumi - info@skontofc.com.