profila bilde - Aleksejs  Bespalovs
Aleksejs Bespalovs
Pozīcija:Pussargs
Numurs:0
Augums:177
Svars:74
Dzimšanas datums:04.12.1985.
Dzimšanas vieta:
Pilsonība:Latvijas Latvijas
Karjera:
Papildus info:

Spēlētāja statistika

Spēļu saraksts
Spēles Datums Minūtes vidēji spēlē vārti Rezultatīvas piespēles realizēti 11m.s.s. nerealizēti 11m.s.s dzeltenās kartiņas Sarkanās kartiņas 2xdzeltenās kartiņas L-koef
Skonto FC - FK Tukums 20002016-08-13400000000
Skonto FC - FK Smiltene/BJSS2016-08-064500000001
RTU FC - Skonto FC2016-08-032400000001
Preiļu BJSS - Skonto FC2016-06-265700000000
Skonto FC - FK Auda2016-06-189000000001
Skonto FC - SK Babīte2016-06-125800001000
Skonto FC - JDFS Alberts2016-05-218000000001
Rēzeknes FA/BJSS - Skonto FC2016-05-189000000001
Skonto FC - JFK Saldus2016-05-074500000002
FK Tukums 2000 TSS - Skonto FC2016-04-167400000003
FK Smiltene/BJSS - Skonto FC2016-04-13450000000-2
FK Ogre - Skonto FC2016-04-033200000001
a

Autortiesības © 2012 SIA "Skonto FC". Visas tiesības paturētas.
Jautājumi un ieteikumi - info@skontofc.com.