profila bilde - Viktors Golovozins
Viktors Golovozins
Pozīcija:Aizsargs
Numurs:0
Augums:180
Svars:75
Dzimšanas datums:05.03.1990.
Dzimšanas vieta:
Pilsonība:
Karjera:
Papildus info:

Spēlētāja statistika

Spēļu saraksts
Spēles Datums Minūtes vidēji spēlē vārti Rezultatīvas piespēles realizēti 11m.s.s. nerealizēti 11m.s.s dzeltenās kartiņas Sarkanās kartiņas 2xdzeltenās kartiņas L-koef
Skonto FC - FK Tukums 20002016-08-13900000000-1
Skonto FC - FK Smiltene/BJSS2016-08-064500000004
RTU FC - Skonto FC2016-08-039000001002
Skonto FC - FK Ogre2016-07-304500000002
Olaine/Super Nova - Skonto FC2016-07-24900000100-1
Preiļu BJSS - Skonto FC2016-06-269000000000
Skonto FC - FK Auda2016-06-189000000001
Skonto FC - SK Babīte2016-06-12900000100-1
Skonto FC - JDFS Alberts2016-05-219000000002
Rēzeknes FA/BJSS - Skonto FC2016-05-189000000001
Skonto FC - FK JĒKABPILS/ JSC2016-04-309000000003
Staiceles Bebri - Skonto FC2016-04-249000000003
FK Tukums 2000 TSS - Skonto FC2016-04-169000000005
FK Smiltene/BJSS - Skonto FC2016-04-139000000000
FK Ogre - Skonto FC2016-04-039000000002
a

Autortiesības © 2012 SIA "Skonto FC". Visas tiesības paturētas.
Jautājumi un ieteikumi - info@skontofc.com.