profila bilde - Staņislavs  Pihockis
Staņislavs Pihockis
Pozīcija:Aizsargs
Numurs:0
Augums:183
Svars:80
Dzimšanas datums:24.06.1988.
Dzimšanas vieta:Rīga
Pilsonība:Latvijas Latvijas
Karjera:
Papildus info:

Spēlētāja statistika

Spēļu saraksts
Spēles Datums Minūtes vidēji spēlē vārti Rezultatīvas piespēles realizēti 11m.s.s. nerealizēti 11m.s.s dzeltenās kartiņas Sarkanās kartiņas 2xdzeltenās kartiņas L-koef
Skonto FC - FK Ogre2016-07-304500000001
Olaine/Super Nova - Skonto FC2016-07-24900000000-1
Skonto FC - JDFS Alberts2016-05-219000000002
Rēzeknes FA/BJSS - Skonto FC2016-05-189000000001
Skonto FC - JFK Saldus2016-05-079000000003
Skonto FC - FK JĒKABPILS/ JSC2016-04-309000000003
Staiceles Bebri - Skonto FC2016-04-249000000003
FK Tukums 2000 TSS - Skonto FC2016-04-169011000005
FK Smiltene/BJSS - Skonto FC2016-04-139000000000
FK Ogre - Skonto FC2016-04-039001000002
a

Autortiesības © 2012 SIA "Skonto FC". Visas tiesības paturētas.
Jautājumi un ieteikumi - info@skontofc.com.