profila bilde - Deniss Pērkons
Deniss Pērkons
Pozīcija:Vārtsargs
Numurs:1
Augums:0
Svars:0
Dzimšanas datums:24.02.1998.
Dzimšanas vieta:
Pilsonība:Latvijas Latvijas
Karjera:-2016.03. A.Kulakova FA
2016.03. - Skonto FC
Papildus info:

Spēlētāja statistika

Spēļu saraksts
Spēles Datums Minūtes vidēji spēlē Ielaistie vārti Ielaisti 11m.s.s. Atvairīti 11m.s.s dzeltenās kartiņas Sarkanās kartiņas 2xdzeltenās kartiņas L-koef
SK Babīte - Skonto FC2016-10-1690400000-1
JDFS Alberts - Skonto FC2016-09-2490200000-2
JFK Saldus - Skonto FC2016-09-10900000002
Preiļu BJSS - Skonto FC2016-06-26901000000
Skonto FC - FK Auda2016-06-18902000001
Skonto FC - SK Babīte2016-06-1290100000-1
Skonto FC - JDFS Alberts2016-05-21900000002
Rēzeknes FA/BJSS - Skonto FC2016-05-18900000001
Skonto FC - FK JĒKABPILS/ JSC2016-04-30901000003
Staiceles Bebri - Skonto FC2016-04-24902000003
FK Tukums 2000 TSS - Skonto FC2016-04-16850000004
FK Smiltene/BJSS - Skonto FC2016-04-13902000000
FK Ogre - Skonto FC2016-04-03900000002
a

Autortiesības © 2012 SIA "Skonto FC". Visas tiesības paturētas.
Jautājumi un ieteikumi - info@skontofc.com.