profila bilde - Edgars  Vaņins
Edgars Vaņins
Pozīcija:Vārtsargs
Numurs:0
Augums:0
Svars:0
Dzimšanas datums:05.02.1994.
Dzimšanas vieta:
Pilsonība:Latvijas Latvijas
Karjera:
Papildus info:

Spēlētāja statistika

Spēļu saraksts
Spēles Datums Minūtes vidēji spēlē Ielaistie vārti Ielaisti 11m.s.s. Atvairīti 11m.s.s dzeltenās kartiņas Sarkanās kartiņas 2xdzeltenās kartiņas L-koef
Skonto FC - Valmiera Glass2016-09-1390100000-1
JFK Saldus - Skonto FC2016-09-10903000002
FK Jēkabpils - Skonto FC2016-08-28800000008
Skonto FC - FK Staicele Bebri2016-08-20900000002
Skonto FC - FK Tukums 20002016-08-1390200000-1
Skonto FC - FK Smiltene/BJSS2016-08-06850000004
RTU FC - Skonto FC2016-08-03900000002
Skonto FC - FK Ogre2016-07-30901000003
Olaine/Super Nova - Skonto FC2016-07-2490200000-1
Skonto FC - FK Auda2016-06-1810000000
Skonto FC - JFK Saldus2016-05-07900000003
FK Tukums 2000 TSS - Skonto FC2016-04-1670000001
a

Autortiesības © 2012 SIA "Skonto FC". Visas tiesības paturētas.
Jautājumi un ieteikumi - info@skontofc.com.