profila bilde - Vladislavs Soloveičiks
Vladislavs Soloveičiks
Pozīcija:Pussargs
Numurs:0
Augums:0
Svars:0
Dzimšanas datums:25.05.1999.
Dzimšanas vieta:Rīga
Pilsonība:Latvijas Latvijas
Karjera:-2014.03. JFC Skonto
2014.03. - 2016.03. Skonto FC 2
2016.03. - Skonto FC
Papildus info:

Spēlētāja statistika

Spēļu saraksts
Spēles Datums Minūtes vidēji spēlē vārti Rezultatīvas piespēles realizēti 11m.s.s. nerealizēti 11m.s.s dzeltenās kartiņas Sarkanās kartiņas 2xdzeltenās kartiņas L-koef
SK Babīte - Skonto FC2016-10-16730000100-2
JDFS Alberts - Skonto FC2016-09-24900000000-2
Skonto FC - Valmiera Glass2016-09-13900000000-1
FK Jēkabpils - Skonto FC2016-08-286800001007
Skonto FC - FK Staicele Bebri2016-08-209000000002
Skonto FC - FK Tukums 20002016-08-13450000000-1
Skonto FC - FK Smiltene/BJSS2016-08-069000000005
RTU FC - Skonto FC2016-08-039000000002
Skonto FC - FK Ogre2016-07-309000000003
Olaine/Super Nova - Skonto FC2016-07-24900000100-1
Preiļu BJSS - Skonto FC2016-06-269000000000
Skonto FC - SK Babīte2016-06-12900000000-1
Skonto FC - JDFS Alberts2016-05-219000000002
Rēzeknes FA/BJSS - Skonto FC2016-05-189000001001
Skonto FC - JFK Saldus2016-05-079000000003
Skonto FC - FK JĒKABPILS/ JSC2016-04-309000001003
Staiceles Bebri - Skonto FC2016-04-249000000003
FK Tukums 2000 TSS - Skonto FC2016-04-165000000002
FK Smiltene/BJSS - Skonto FC2016-04-139000000000
a

Autortiesības © 2012 SIA "Skonto FC". Visas tiesības paturētas.
Jautājumi un ieteikumi - info@skontofc.com.