profila bilde - Jānis Grīnbergs
Jānis Grīnbergs
Pozīcija:Pussargs
Numurs:14
Augums:174
Svars:63
Dzimšanas datums:28.02.1999.
Dzimšanas vieta:Rīga
Pilsonība:Latvijas Latvijas
Karjera:-2014.03. JFC Skonto
2014.03. - 2014.06. Skonto FC 2
2014.06. - 2015.01.01. Skonto FC
2015.01.01. - JFC Skonto
Papildus info:Jaunākais Virslīgas vārtu guvējs, (FC Daugava 0:4 Skonto FC 10.06.2014.) realizēja 11m.s.s. 15 gadu un 102 dienu vecumā.

Spēlētāja statistika

Spēļu saraksts
Spēles Datums Minūtes vidēji spēlē vārti Rezultatīvas piespēles realizēti 11m.s.s. nerealizēti 11m.s.s dzeltenās kartiņas Sarkanās kartiņas 2xdzeltenās kartiņas L-koef
SK Babīte - Skonto FC2016-10-16901000000-1
JDFS Alberts - Skonto FC2016-09-24900000000-2
JFK Saldus - Skonto FC2016-09-109000000002
FK Jēkabpils - Skonto FC2016-08-289000000007
Skonto FC - FK Staicele Bebri2016-08-209000000002
Skonto FC - FK Tukums 20002016-08-13900000000-1
Skonto FC - FK Smiltene/BJSS2016-08-069020000005
RTU FC - Skonto FC2016-08-039010000002
Skonto FC - FK Ogre2016-07-309000000003
Preiļu BJSS - Skonto FC2016-06-269000000000
Skonto FC - FK Auda2016-06-188900000002
Skonto FC - SK Babīte2016-06-127500001000
Skonto FC - JDFS Alberts2016-05-219000001002
Rēzeknes FA/BJSS - Skonto FC2016-05-189000000001
Skonto FC - JFK Saldus2016-05-079011000003
Skonto FC - FK JĒKABPILS/ JSC2016-04-309010000003
Staiceles Bebri - Skonto FC2016-04-247211000003
FK Tukums 2000 TSS - Skonto FC2016-04-169001000005
FK Smiltene/BJSS - Skonto FC2016-04-13690000000-1
FK Ogre - Skonto FC2016-04-039001000002
a

Autortiesības © 2012 SIA "Skonto FC". Visas tiesības paturētas.
Jautājumi un ieteikumi - info@skontofc.com.