profila bilde - Viktors Morozs
Viktors Morozs
Pozīcija:Pussargs
Numurs:8
Augums:186
Svars:81
Dzimšanas datums:30.07.1980.
Dzimšanas vieta:Vangaži
Pilsonība:Latvijas Latvijas
Karjera:1997.01.-1999.01. FK Valmiera
1999. - 2008.08. Skonto FC
2000.07. - 2000.08.31. FK Valmiera (izīrēts transfēru per.)
2000.08.31.- 2008.08. Skonto FC
2008.08. - 2010.07. CSKA Sofia
2010.07. - 2011.08. Atromitos Geroskipou
2011.08. - 2012.03. PAEEK
2012.03. - 2013.08.08. FK Spartaks Jūrmala
2013.08.08. - 2014.01.10. Naftan Novopolotsk
2014.03.07. - . Skonto FC
Papildus info:Vairāk par spēlētāju lasiet šeit - Tuvplānā Viktors Morozs

Spēlētāja statistika

Spēļu saraksts
Spēles Datums Minūtes vidēji spēlē vārti Rezultatīvas piespēles realizēti 11m.s.s. nerealizēti 11m.s.s dzeltenās kartiņas Sarkanās kartiņas 2xdzeltenās kartiņas L-koef
SK Babīte - Skonto FC2016-10-16900000000-1
Skonto FC - Valmiera Glass2016-09-13900000100-1
JFK Saldus - Skonto FC2016-09-109000000002
FK Jēkabpils - Skonto FC2016-08-284500000007
Skonto FC - FK Tukums 20002016-08-132400000000
Skonto FC - FK Smiltene/BJSS2016-08-061200000001
Skonto FC - FK Ogre2016-07-301700000001
Preiļu BJSS - Skonto FC2016-06-26220000100-1
Skonto FC - FK Auda2016-06-182000000000
Staiceles Bebri - Skonto FC2016-04-24000000000
a

Autortiesības © 2012 SIA "Skonto FC". Visas tiesības paturētas.
Jautājumi un ieteikumi - info@skontofc.com.