profila bilde - Jegors Morozs
Jegors Morozs
Pozīcija:Uzbrucējs
Numurs:22
Augums:189
Svars:76
Dzimšanas datums:18.07.1998.
Dzimšanas vieta:Rīga
Pilsonība:Latvijas Latvijas
Karjera:2013.07.- 2014.08. Skonto FC 2
2014.08. - 2014.12. Skonto FC
2014.12. - 2016.03. JFC Skonto
2016.03. - Skonto FC
Papildus info:Pirmie vārdi Virslīgā (FK Ventspils 1:2 Skonto FC 13.08.2014) 16 gadu un 26 dienu vecumā.

Spēlētāja statistika

Spēļu saraksts
Spēles Datums Minūtes vidēji spēlē vārti Rezultatīvas piespēles realizēti 11m.s.s. nerealizēti 11m.s.s dzeltenās kartiņas Sarkanās kartiņas 2xdzeltenās kartiņas L-koef
SK Babīte - Skonto FC2016-10-16671000000-2
Skonto FC - FK Staicele Bebri2016-08-209000000002
Skonto FC - FK Tukums 20002016-08-13450000000-1
Skonto FC - FK Smiltene/BJSS2016-08-064500000001
RTU FC - Skonto FC2016-08-035500000001
Skonto FC - FK Ogre2016-07-309020000003
Olaine/Super Nova - Skonto FC2016-07-24901000000-1
Preiļu BJSS - Skonto FC2016-06-266800000001
Skonto FC - SK Babīte2016-06-12900000001-1
Skonto FC - JDFS Alberts2016-05-215300000000
Rēzeknes FA/BJSS - Skonto FC2016-05-187400000001
Skonto FC - JFK Saldus2016-05-079010000003
Skonto FC - FK JĒKABPILS/ JSC2016-04-309030000003
Staiceles Bebri - Skonto FC2016-04-249030000003
FK Tukums 2000 TSS - Skonto FC2016-04-169020001005
FK Smiltene/BJSS - Skonto FC2016-04-139020001000
FK Ogre - Skonto FC2016-04-039010000002
a

Autortiesības © 2012 SIA "Skonto FC". Visas tiesības paturētas.
Jautājumi un ieteikumi - info@skontofc.com.