profila bilde - Andrejs Perepļotkins
Andrejs Perepļotkins
Pozīcija:Pussargs
Numurs:0
Augums:172
Svars:72
Dzimšanas datums:14.07.1988.
Dzimšanas vieta:Ukraina, Kharkiv
Pilsonība:Latvijas Latvijas
Karjera:2004.07.-2005. Bohemian Football Club Dublin
2005.- 2008.08 Skonto FC
2008.08.-2008.12. izīrēts Derby County (UK)
2008.-2011.01. Skonto FC
2011.01. - 2013.03.05. Nasaf Qarshi
2013.03.05.- JK Trans Narva
Papildus info:

Spēlētāja statistika

Spēļu saraksts
Spēles Datums Minūtes vidēji spēlē vārti Rezultatīvas piespēles realizēti 11m.s.s. nerealizēti 11m.s.s dzeltenās kartiņas Sarkanās kartiņas 2xdzeltenās kartiņas L-koef
Preiļu BJSS - Skonto FC2016-06-269000000000
Skonto FC - FK Auda2016-06-189020100002
Skonto FC - SK Babīte2016-06-12900000000-1
Skonto FC - JDFS Alberts2016-05-219010101002
Rēzeknes FA/BJSS - Skonto FC2016-05-189010000001
Skonto FC - JFK Saldus2016-05-079001000003
Skonto FC - FK JĒKABPILS/ JSC2016-04-309000000003
Staiceles Bebri - Skonto FC2016-04-249001000003
FK Tukums 2000 TSS - Skonto FC2016-04-169011000005
FK Smiltene/BJSS - Skonto FC2016-04-139000000000
FK Ogre - Skonto FC2016-04-037600000002
a

Autortiesības © 2012 SIA "Skonto FC". Visas tiesības paturētas.
Jautājumi un ieteikumi - info@skontofc.com.