Vairāk ziņasUz sākumu
Jānis Grinbergs spēlē pret Andoras U-17 izlasi. Foto - Juris Gūtmans

Latvijas U-17 izlase pabeidz kvalifikācijas turnīru trešajā vietā

Ziņu ievietoja: 31. oktobris 2015, 11:52

Pēc zaudējuma Polijai Latvijas U-17 izlase otrdien spēlēja ar Spānijas vienaudžiem. Parādot cienīgu pretsparu komandai, kurā spēlē Eiropas lielāko grandu akadēmiju audzēkņi, Latvijas jaunieši zaudēja ar 0:2. Latvijas U-17 izlase parādīja ļoti labu un ciešu spēli aizsardzībā, kurai Spānijas jauniešiem bija diezgan grūti tikt garām. Laiku pa laikam momenti pie Latvijas izlases vārtiem veidojās, bet teicami nospēlēja mūsu vārtsargs Rihards Matrevics, vairākkārt glābjot savu komandu. Bet divas reizes tomēr nācās kapitulēt – 20. minūtē bumbu savos vārtos raidīja Armands Snarskis, bet vārti tomēr tika ierakstīti uz Hordi Mbolas vārda, kurš arī uzstādīja beigu rezultātu uz tablo spēles 74.minūtē.

Savukārt vakardien Latvijas izlasei bija spēle par trešo vietu grupā ar Andoras izlasi. Latvijas izlasē divus vārtus guva Viktors Čebotarjovs, bet 60. minūtē precīzs bija Marko Regža, turklāt visi vārti tika gūti otrajā puslaikā 12 minušu laikā.

No “Skonto Academy” pret Spānijas vienaudžiem no pirmās minūtes cīnījās Roberts Veips, Vladislavs Soloveičiks, Jānis Grīnbergs un Iļja Savčenko, savukārt Igors Kovaļkovs un Aleksejs Saveļjevs uznāca uz maiņu. Bet pret Andoru Latvijas U-17 izlases galvenais treneris Igors Stepanovs laida no pirmās minūtes Grīnbergu, Kovaļkovu, Saveļjevu, Savčenko un Marku Petunovu.