JEGORS MOROZS
Jaunumi
Vairāk ziņasUz sākumu
Artūrs Karašausks. Foto - Juris Gūtmans

Pateicoties Sorokina un Karašauska vārtiem "Skonto" iekļūst 2.kvalifikācijas posmā!

Ziņu ievietoja: 09. jūlijs 2015, 22:48

"St Patrick's Athletic" 0-2 "Skonto FC"

VIDEO

90'+3  - Spēle beigusies! "Skonto FC" iekļūst UEFA Eiropas līgas 2.kvalifikācijas posmā, kurā tiksies ar ungāru "Debreceni" komandu.

90' - Trīs minūtes poļu tiesnesis pielika klāt.

90' - Uzreiz trīs iespējas neizmanto mājinieki, divās no tām Andrejs Pavlovs atkal izceļas ar lielisku spēli.

87' - Konans Bērns raida bumbu "Skonto" vārtos, taču līnijtiesnesis signalizē par aizmuguri.

84' - Kā vēsta īru sporta portāls extratime.ie - spēli klātienē vēro 2354 skatītāji.

83'  - Ņikita Ivanovs (in) - Artūrs Karašausks (out).

81' - Andrejs Pavlovs glābj komandu pēc Ijena Bermingema sitiena.

77'  - Vjačeslavs Isajevs (in) - Ivan Dario Mena Murillo (out).

74' - Kriss Foresters neizmanto teicamu izdevību - vārtu stabs glābj "Skonto" no vārtu zaudējuma.

73' - Pēdējās minūtēs "skontieši" vairāk kontrolē bumbu ripinot to pa laukumu un dažreiz mēģina sāasināt spēli. Tika izpildīti arī divi stūra sitieni.

65'  - Morgans Lenglijs (in) - Ārons Grīns (out).

65'  - Džeimijs Makgrāts (in) - Kristi Fejgens (out).

64'  - Aleksejs Višņakovs (in) - Vladislavs Gutkovskis (out).

59'  - Artūrs Karašausks reālizē 11 metru soda sitienu un "Skonto" ir vādībā ar 2:0 Īrijā!

58' - Lī Dezmonds pārkāpj noteikumus savā soda laukumā, "Skonto" izpildīs 11 metru soda sitienu!

55'  - Killians Brennans saņem brīdinājumu.

54'  - Artūrs Karašausks saņem brīdinājumu.

54'  - Kriss Foresters saņem brīdinājumu.

46'  - Otrais puslaiks!

-  Pārtraukums

41' - "St Patrick's Athletic" kārtējais uzbrukums. Pēc Kristi Feigens sit garām vārtiem.

37'  - Vladislavs Sorokins gūst vārtus! No Edgara Jermolajeva piespēles no labās malas, Vladislavs ar galvu raida bumbu vārtos! "Skonto" gūst vārtus izbraukumā un līdz ar to varam justies nedaudz drošāk!

35'  - Kennijs Brauns saņem brīdinājumu par pārkāpumu pret Vladislavu Gutkovski.

14'  - Džers O’Braiens saņem brīdinājumu.

13'  - Andrejs Kovaļovs saņem brīdinājumu.