Vairāk ziņasUz sākumu
Vladislavs Gutkovskis. Foto: com-cup.com

Gutkovskis aktīvs, taču U-21 izlase zaudē Maltai

Ziņu ievietoja: 16. jūnijs 2015, 23:34

Šodien Liepājā Latvijas U-21 izlase uzsāka 2017.gada Eiropas čempionāta kvalifikācijas ciklu ar spēli pret Maltas vienaudžiem. Uz U-21 izlasi tika izsaukti uzreiz trīs "skontieši": Vladislavs Gutkovskis, Ņikita Ivanovs un Ņikita Bērenfelds. Gutkovskis laukumā aizvadīja visas 90 minūtes, Ņikita Ivanovs uznāca uz maiņu 69' minūtē, savukārt Bērenfelds netika pieteikumā.

Pirmajā puslaikā latvieši bija diezgan aktīvi un pašās puslaika beigās tika atklāts rezultāts - 1:0. Jāatzīmē, ka Gutkovskis pirmajā puslaikā izcelās ar brīdinājumu. Otrajā puslaikā Maltas futbolisti diezgan ātri izlīdzināja rezultātu. Pie rezultāta 1:1 pret Gutkovski pārkāpa noteikumus pretinieku soda laukumā par ko tika piešķirta "pendele", taču iespēja atkal izvirzīties vadībā netika izmantota. Šoreiz nostrādāja visiem labi zināms futbola likums: "neiesit tu, iesit tev", uzreiz pēc šīs neveiksmīgas 11. metru soda sitiena izpildes maltieši izrāva uzvaru. Nākamajā Latvijas U-21 valstsvienības spēles būs tikai septembrī, kad tiksimies ar Beļģijas un Čehijas vienaudžiem.

Latvija U21 - Malta U21 1:2 (1:0)
Vārti: Stuglis 43' - Kamenculī 55' Montabello 78'
76. minūtē 11 metru soda sitienu nerealizēja Reinis Flaksis
Brīdinājumi: Gutkovskis, Šadčins, Ikaunieks - Arabs
Latvija: Kurakins, Šlampe, Flaksis, Černomordijs, Tumanovs, Tīderbergs, Kiriļins (Svārups 81'), I.Stuglis (Krušatins 77'), Šadčins, D.Ikaunieks (Ivanovs 69'), Gutkovskis
Malta: Borgs, Brifa, Arabs, Atards, Zerafa, Kamenculī, Muskats, Zerars (Agiuss 86'), Giljamērs, Montabello, Kremona

Autortiesības © 2012 SIA "Skonto FC". Visas tiesības paturētas.
Jautājumi un ieteikumi - info@skontofc.com.