Nākamā spēle
Februāris, 2018 << >>
POTCPSSv
1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728
V.KomandaSp.P.
1VALMIERA GLASS VIA1642
2Grobiņas SC1638
3FK Progress/AFA Olaine1735
4 FK Tukums 2000/TSS1729
5BFC Daugavpils1629
6 FK Smiltene/BJSS1822
7FK Auda1822
8Rēzeknes FA/BJSS1622
9JDFS Alberts1821
10RTU FC/Skonto Academy1715
11 Preiļu BJSS1813
12FK Staiceles Bebri174
22.09.2017
Rezultatīvākie
1. Līgā:
1. Igors Kovaļkovs 9
2. Atbashyan Philip Anthony 4

Jaunumi
Vairāk ziņasUz sākumu
Mārtiņš Milaševičs. Foto - fsmetta.lv

Milašēvičs: "Skonto rāda vienu no skatāmākajām spēlēm, kas ir ātrs, agresīvs un acīm baudāms futbols"

Ziņu ievietoja: 12. marts 2015, 08:59

Piedāvājam jums nelielu interviju ar kluba jaunieguvumu - Mārtiņu Milašēviču. Mārtiņš ir viens no retajiem papildinājumiem tieši uzbrukuma līnijā, tādēļ visi līdzjutēji cer, ka jaunais uzbrucējs savu vārtu kontu atvērs pēc iespējas ātrāk!. 

Sveiks! Kā esi iejuties „Skonto FC”? Vai bija lietas, pie kurām bija grūtāk pierast?

- Esmu labi iejuties komandā, kolektīvs patīkams, spēlē ātru un labu futbolu, viss ir labi. Bet varu nosaukt divas lietas  - futbola ātrums un neliela valodas barjera, bet pie tā visa tiek strādāts un pamazām, pamazām jau ar to visu aprodu.

Līdz šim pārstāvēji „FS METTA/Latvijas Universitāte” komandu, kurai tomēr ir citādāki mērķi kā šeit. Vai psiholoģiski esi gatavs tam, ka katrā spēlē komandas vadība, līdzjutēji prasa tikai uzvaru?

- Vienmēr, vienalga kādā komandā spēlē, vienalga pret kādu komandu spēlē, laukumā jāiet ar domu, ka ir jāuzvar un es esmu gatavs arī ar tādu domu doties laukumā katrā spēlē.

Ar ko spēles ziņā „Skonto FC” atšķiras no „FS METTA/LU”, vai mainījās arī tas ko no tevis prasa attiecīgās komandas treneris?

- Kā jau minēju, „Skonto” spēlē ātru futbolu, ātri jādomā, bet galvenais, kas tiek prasīts - vārtu guvumi.

Esam tevi redzējuši uzbrucēja un pussarga pozīcijā, kādā ampluā pats jūties vislabāk?

- Visu savu futbolista karjeru esmu bijis vairāk kā uzbrūkošais pussargs, bet jau pagājušajā sezonā vairāk sanāca uzspēlēt tieši uzbrukumā, un arī tagad mani treneris iespēlē kā uzbrucēju, tā kā esmu apradis jau ar šo pozīciju un tajā jūtos labi.

Sarkanbalto rindās ziemas periodā trenējies kopā ar vairākiem spēlētājiem ar samērā lielu pieredzes bagāžu, vai bija spēlētāji, kas tev personīgi deva noderīgu informāciju un pamācīja?

- Jā, komandā ir vairāki pieredzes bagāti spēlētāji, kas arī pa retam dod kādu padomu, bet visvairāk šajā periodā man palīdzēja treneris Mihails Miholaps, ar kuru es pēc katras spēles pārrunāju, ko es varēju labāk izdarīt, ko uzlabot savā spēlē. Kā zināms, viņš pats agrāk bija ļoti labs uzbrucējs („Skonto” rekordists ar gūtiem 202 vārtiem), tāpēc viņa padomi tiešām labi noder.

Ziemas sagatavošanās posmā ar komandu bija Artūrs Karašausks, kurš potenciāli bija viens no uzbrukuma līderiem, kā viņa aiziešana no komandas varētu ietekmēt spēli tieši uzbrukumā, vai arī redzi, ka tavu lomu tas kā varētu ietekmēt?

- Grūti teikt, kā viņa aiziešana ietekmēs spēli, jā, viņš ir ļoti kvalitatīvs spēlētājs un viņš gan jau dotu savu artavu mūsu spēlē, bet to kā būs mēs redzēsim, kad sāksies sezona. Man pašam vienkārši jāspēlē labi, jāgūst vārti, un tad jau tikšu arī sākumsastāvā.

Tavs kolēģis gan studentu rindās, gan tagad sarkanbalto  - Artūrs Pallo izteicās, ka, lai paaugstinātu vārtu gūšanas momentu realizāciju, viņš ir lasījis grāmatas par ezotēriku, vai arī tev viņš ir ieteicis palasīt? Vai tomēr esi pats meklējis ceļus kā celt savu psiholoģisko noturību.

- Jā, viņš ir arī ieteicis man palasīt dažādus citātus un atklāsmes, bet jāsaka, ka mani tomēr neietekmē tas, ko es lasu, es vairāk esmu vērotājs, kad ieraugu ko labu, cenšos to atcerēties un arī izmantot pareizajā brīdī uz laukuma, un, ja man tas izdodas, tad arī šī psiholoģiskā noturība palielinās.

Kādas emocijas un priekšnojautas pirms Virslīgas atklāšanas spēles?

- Emocijas pozitīvas - jauna komanda, jauni mērķi, tik jādodas laukumā un jāatdodas uz visiem 100% un viss būs labi.

Pirmajā spēlē jātiekas ar vienu no galvenajiem pretendentiem uz godalgām – „FK Liepāja”, vai iesākumā nebūtu bijis ērtāk uzspēlēt ar kādu relatīvi vājāku pretinieku?

- Es domāju, ka nav nekādas atšķirības, ar ko ir pirmā spēle, jo tāpat agrāk vai vēlāk pret visiem pretiniekiem būs jāspēlē. Jā, varbūt ir stiprāks pretinieks, bet tāpat, kā jau katrā spēlē, uzdevums ir doties laukumā uzvarēt.

Aiz muguras vairāki mēneši smaga darba un daudzas pārbaudes spēles, kā uzskati par cik % esat sasnieguši jau savu labāko formu un cik labi saproties ar jaunajiem komandas biedriem?

- Es uzskatu, ka vienmēr var vēl nedaudz pielikt, bet forma ir uzņemta laba un ar katru spēli kļūs arvien labāka. Runājot par saprašanos ar komandas biedriem, jāsaka, ka tā vēl būtu nedaudz jāuzlabo, bet laika gaitā kā forma tā arī komunikācija uzlabosies.

Kādus mērķus esi uzstādījis sev un ko vēlies ar komandu sasniegt jaunajā sezonā?

-Mans mērķis ir tikt sākumsastāvā un mēģināt nostabilizēties tajā, bet komandas mērķis, protams, ir uzvara jebkur, kur mēs piedalāmies.

Kādi būtu tavi argumenti, lai pierunātu skatītājus nākt vērot „Skonto FC” spēles?

- „Skonto” pašlaik no Latvijas komandām rāda vienu no skatāmākajām spēlēm, kas ir ātrs, agresīvs un acīm baudāms futbols. Tāpēc, ja futbols cilvēkam nav svešs, tad es domāju, ka vislabākais variants būtu nākt tieši uz mūsu spēlēm.

Autortiesības © 2012 SIA "Skonto FC". Visas tiesības paturētas.
Jautājumi un ieteikumi - info@skontofc.com.