Vairāk ziņasUz sākumu
Jānis Grīnbergs. Foto - Juris Gūtmans

Grīnbergam un J. Morozam pa vārtiem, U-17 izlase pieveic vienaudžus no Moldovas

Ziņu ievietoja: 24. janvāris 2015, 19:44

Starptautiskajā jauniešu futbola izlašu turnīrā "Attīstības kauss 2015" Minskā nedēļas nogalē risinās izšķirošie notikumi cīņa par vietām turnira kopvērtējumā. Latvijas U-17 jauniešu futbola izlase (1998.gadā dzimušie futbolisti un jaunāki) cīņā par 1.vietu kopvērtējumā spēlē pret Moldovu un Krieviju. Abu Latvijas izlases pretinieku savstarpējā mačā piektdien, 23.janvārī, uzvaru ar rezultātu 2:1 svinēja Krievija.

Sestdien, 24. janvarī, Latvijas U-17 futbolisti tikās ar Moldovas vienaudžiem, kuriem divu dienu laikā šī bija otrā spēle. Mača rezultātu jau 4. minūtē Latvijas izlases rindās atklāja Marks Kurtišs. Astoņas minūtes vēlāk rezultāta pārsvaru dubultoja Skonto FC pussargs Jānis Grīnbergs, kuram šie bija otrie vārti turnīrā. Pirmā puslaika 22.minūtē pretiniekiem izdevās rezultāta starpību samazināt. Tikmēr otrā puslaika 72.minūtē izgājienā viens pret vienu ar vārtsargu trešos vārtus Latvijas izlases rindās šajā spēlē guva cits Skonto FC pārstāvis Jegors Morozs, kuram šie bija pirmie vārti turnīrā.

Galvenā trenera Igora Stepanova vadītā komanda tādējādi Minskas turnīrā izcīnījusi ceturto uzvaru līdzšinējās četrās spēlēs un svētdien, 25.janvāri, plkst 16:00 (pēc Latvijas laika) cīņā par 1.vietu kopvērtējumā tiksies ar Krieviju.

Autortiesības © 2012 SIA "Skonto FC". Visas tiesības paturētas.
Jautājumi un ieteikumi - info@skontofc.com.