Vairāk ziņasUz sākumu
Juris Laizāns. Foto- Juris Gūtmans

Juris Laizāns - septembra labākais Virslīgas spēlētājs

Ziņu ievietoja: 07. oktobris 2013, 18:11

Par SMScredit.lv Virslīgas septembra labāko spēlētāju žurnālistu balsojumā atzīts Skonto pussargs Juris Laizāns.

34 gadus vecais pussargs šobrīd ir viens no pieredzes bagātākajiem spēlētājiem nacionālajā izlasē, kā arī savā klubā Skonto, kur spēlētājs pilda arī kapteiņa pienākumus. Laizāns līdzšinējā SMScredit.lv Virslīgas 2013.gada sezonā ir guvis trīs vārtus, pēdējos no tiem ļoti efektīgā veidā cīņā ar studentu komandu FS METTA/Latvijas Universitāte, 1.puslaika vidū ar 1:0 izvirzot vadībā skontiešus. Nedaudz pārsteidzoši šajā cīņā čempionāta līdervienība pie panākuma netika (2:2), taču abās pārējās septembrī aizvadītajās spēlēs tika svinētas drošas uzvaras ar identisku rezultātu 2:0 – vispirms viesos 15.septembrī tika uzveikta Ilūkste, savukārt 22.kārtas pārceltajā spēlē (saistībā ar nelabvēlīgiem laikapstākļiem) Skonto sausā atstāja Rīgas ,,Daugavu’’. Bez jau minētajām virslīgas spēlēm, kur visās no tām Laizāns laukumā pavadīja pilnu spēles laiku, pieredzējušais pussargs laukumā devās arī Latvijas nacionālās izlases sastāvā mājas spēlē ar Lietuvu (2:1) un izbraukuma mačā Grieķijā (0:1), arī laukumā cīnoties no pirmās līdz pēdējai minūtei, tādā veidā palīdzot izlasei aizvadīt spēles ar atzīstamiem rezultātiem.

Autortiesības © 2012 h-side limited. Visas tiesības paturētas.
Jautājumi un ieteikumi - info@skontofc.com.