Vairāk ziņasUz sākumu
Renārs Rode

"Skonto FC" sparingā apspēlē U-21 izlasi

Ziņu ievietoja: 26. maijs 2013, 10:26

Kamēr Virslīgā iestājusies pauze "Skonto FC ar 4:2 pieveica Pahara trenēto U-21 izlasi.

Marians Pahars šajā spēlē iztika bez daudziem Latvijas U-21 izlases potenciālajiem pamatsastāva spēlētājiem (leģionāri Deniss Rakels, Vitālijs Jagodinskis, Kārlis Plendišķis aizņemti; Roberts Savaļnieks, Dmitrijs Hmizs, Reinis Flaksis savainoti; Valērijs Šabala un Gļebs Kļuškins ir aizņemti pieaugušo izlasē utt.), kā rezultātā netrūka eksperimentu.

"Skonto" sastāvā nebija uz pieaugušo izlasi izsauktie - Fertovs, Rugins, Sineļņikovs, Gabovs.

Latvijas U-21 izlases sākumsastāvs pa pozīcijām (no kreisās malas uz labo) bija sekojošs: Krūmiņš – Ostrovskis, Barinovs, Joksts, Čistjakovs – Isajevs – Kozačuks, Vardanjans, D.Ikaunieks - Karašausks, J.Ikaunieks. Mūsējie spēlēja pēc taktiskās shēmas 4-1-3-2, bet pēc pārtraukuma pārgāja uz ierastāko 4-2-3-1.

Kā redzat no sastāva, tika izsaukti arī brāļi Ikaunieki, kuri līdz šim pārstāvēja U-19 izlasi. Arī tikai 18 gadus vecais Jevgeņijs Kazačoks ("Spartaks") izpelnījies Pahara uzmanību un šodien izgāja pamatsastāvā. Vārtus sargāja Virslīgā sevi labi apliecinājušais "Jūrmalas" vārtsargs Jānis Krūmiņš (pēc pārtraukuma viņu nomainīja Oskars Darģis). Tāpat interesanti, ka uzbrucējam Valērijam Čistjakovam Pahars lika spēlēt labās malas aizsarga pozīcijā. Polijā ar 1. līgas klubu "Zawisza" trenējas centra aizsargs Edijs Joksts, kuram Pahars arīdzan palūdza ierasties.

1. puslaiku U-21 izlase zaudēja ar 0:1, vienubrīd tika panākts 2:2, bet cīņas izskaņā "Skonto" realizēja divas standartsituācijas un uzvarēja ar 4:2. U-21 izlasei pirmos vārtus ar 11m soda sitienu guva Artūrs Karašausks, bet otros vārtus uz maiņu iznākušais Daugavpils "Daugavas" futbolists Edgars Jermolajevs. Atskaitot minētos Darģi un Jermolajevu, vēl uz maiņu iznāca Mārtiņš Milašēvičs, Māris Riherts un Kaspars Svārups.

"Skonto FC" labā vārtus guva gruzīnu uzbrucējs Levans Čačiašvili, Lado Datunašvili(11m.s.s.) un ar dubli izcēlās Renārs Rode.