Turpinam neveiksmīgi aizvadīt mājas spēles

Spēles datums un laiks: 05. maijs, 18:30
Komandas: RTU/Skonto Academy - Preiļu BJSS
Spēles vieta, līga: RTU Stadions, 1. līga
Rezultāts: 1-2

3. kārtas spēlē savā laukumā atzinām Preiļu BJSS pārsvaru.

Jau 5. minūtē sarkan-baltos vadībā izvirzīja kapteinis Ņikita Jankovskis, bet iespējams, ka ātrais gols nospēlēja pretēju efektu. Zaudējām koncentrēšanos un trīs minūšu laikā viesi guva divus vārtus un jau negatīvais 1:2.

Turpinājumā ļoti sāpīgu traumu guva Aleksejs Grjaznovs, kura vietā laukumā devās Daniels Livšics. Cerams, ka Alekseju pēc iespējas ātrāk redzēsim atpakaļ laukumā.

Preiļi pilnībā atdeva inciatīvu un vārtu priekšā nolika "autobusu", tomēr mājiniekiem neatradās viltības un precizitātes, lai apspēlētu blīvo aizsardzību.

Otrais puslaiks aizritēja līdzīgā gaitā, vieni nevarēja, otriem neko vairāk nevajadzēja.

Sāpīgs zaudējums.

Centīsimies izdarīt secinājumus un jau nākamajā spēlē īstenot komandas potenciālu.

RTU/Skonto Academy 1:2 Preiļu BJSS spēles protokols

Autortiesības © 2012 h-side limited. Visas tiesības paturētas.
Jautājumi un ieteikumi - info@skontofc.com.